گزارش مشکل
فلایت کنترل KK 2.1.5
قیمت ۱۰۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

فلایت کنترل KK 2.1.5 LCD با میکروکنترلر ATmega644PAمشخصات :

ابعاد: ۵۰٫۵mm x 50.5mm x 12mm

وزن: ۲۱گرم

پردازنده: Atmega644 PA

جایرو/شتاب سنج: ۶۰۵۰MPU InvenSense Inc.

محدوده ولتاژ ورودی: ۴٫۸-۶٫۰ ولت

رابط برنامه ریزی: MKII standard 6 pin.

تعداد کانال ورودی از سمت رادیو: ۵ کانال

مشخصات سیگنال های ورودی: ۱۵۲۰us

مشخصات سیگنال های خروجی به اسپیدکنترلرها: ۱۵۲۰us

قیمت :105,000 تومان


شاید تاکنون نسخه های مختلفی از فلایت کننرل KK محصول HobbyKing را مشاهده کرده اید، برد KK از نسخه های اولیه تا آخرین نسخه یعنی ۲٫۱٫۵ Lcd دار همیشه محبوب مدل کاران بوده است! نسخه جدید فلایت کنترل KK را مشاهده می کنید، برد KK2.1.5 دارای Lcd در بسته بندی جدید با به روز شدن سنسورها ، حافظه بیشتر و پین هدرهای اضافه تر و بسیاری امکانات فوق العاده دیگر ارائه شده است.


در برد KK 2.1.5 امکاناتی نظیر تنظیم ساده نوع پرنده ، بررسی موتورها ، تعیین جهت ملخ ها ، کالیبره اسپید کنترلر و رادیو کنترل و … این امکان را می دهند که با بهره گیری از LCD گرافیکی و داشتن منویی کامل که تمامی پارامترهای فلایت کنترل از داخل آن قابل تنظیم باشد. از آنجا که محیط کاربری و شرایط کار با برد بسیار سهل و آسان است، این اطمینان خاطر وجود خواهد داشت که هر فردی با اندک معلومات در حوزه پرنده و هابی بتواند از این فلایت کنترل به سادگی در پرنده خود استفاده کند.


این برد کنترلی جهت کنترل پایداری انواع مولتی روتورها طراحی و ساخته شده است. قابل ذکر است که به رقم تایید کارشناسان حوزه هابی و … فلایت کنترل KK ورژن ۲٫۱٫۵ Lcd دار از پایداری فوق العاده ای برخوردار است علت این امر نیز بهره گیری از سنسور فوق پیشرفته MPU6050 محصول شرکت InvenSense است! این برد از سنسور جایروسکوپ و شتاب سنج سه محوره MPU6050 بهره می برد و با توجه به ترکیب داده شتاب و جایرو پایداری بسیار مناسبی را نسبت به ورژن های قبلی ارائه می دهد.


همچنین این برد از یک پردازنده قوی ATmega644PA بهره می برد و امکان پروگرام کردن دوباره آن همانند همه میکروکنترلر های خانواده AVR به صورتISP محیا می باشد. از امکانات دیگر KK2.15 نسبت به مدل های قدیمی تر می توان به اضافه شدن پین مخصوص ولتاژ ورودی، ۴ میکروسوئیچ برای کار با منو و بازرر هشدار دهنده نام برد. نکته از همه مهم تر این است که خریداران این برد نیازی به برنامه نویسی و … ندارد چرا که نرم افزار های زیر برای انواع حالات رباتهای پرنده(Tricopters, Quadcopters, Hexcopters , …) از قبل در این برد برنامه ریزی شده است، لیست برنامه های مختلف برای حالتهای مختلف یک ربات پرنده را در زیر مشاهده می کنید:


Firmware : نسخه 1.6 Dualcopter, Tricopter, Y6, Quadcopter +, Quadcopter X, Hexcopter +, Hexcopter X, Octocopter +, Octocopter X, X8 +, X8 X, H8, H6, V8, V6, Aero 1S Aileron, Aero 2S Aileron, Flying Wing, Singlecopter 2M 2S, Singlecopter 1M 4S,


قابل ذکر است که تمامی حالات فوق در menu قابل تنظیم است. اینها همه و همه دست به دست هم داده تا فلایت کنترلر KK2.1.5 مورد پسند بسیار از مدل کار حرفه ای و غیر خرفه ای قرار گیرد.


لینک راهنمای دستور العمل سوپر KK Pro

محصولات مشابه با فلایت کنترل KK 2.1.5

نام فروشگاه : فروشگاه آرسی مستر تخصصی قطعات آرسی و انواع مولتی روتور
نام فروشگاه : فروشگاه الکترونیک و رباتیک WLE
نام فروشگاه : فروشگاه آرسی مستر تخصصی قطعات آرسی و انواع مولتی روتور
نام فروشگاه : فروشگاه الکترونیک و رباتیک WLE