گزارش مشکل
خرید اینترنتی ساعت محرم

خرید اینترنتی ساعت محرم


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : هجدهم ,خرداد ساعت 21:17
قیمت ۱۸,۰۰۰ تومان

توضیحات

خرید پستی ارزان ساعت محرم جدید ثارالله

سفارش اینترنتی ساعت مچی محرم ۹۴

فروش اینترنتی ساعت آرم محرم،خرید ارزان اینترنتی ساعت مارک محرم ۹۴،خرید ساعت محرم طرح ثارالله،فروشگاه اینترنتی جدیدترین مدل ساعت

خرید اینترنتی ساعت محرم،تیپ و ظاهر همه جا و در هر لحظه ای مهم است،ساعت علاوه بر یک عنصر واجب که زمان رو به شما یاد آور میشود می تواند اتفاقات مهم و عزیزان را برای شما یاد آور باشد،چه خوب است اگر هر بار که نگاهتان به صفحه ساعتتان می افتد نام شهید کربلا به چشمان شما بخورد فروشگاه اینترنتی TNTBuy.ir امکان خرید این ساعت را برای شما با قیمتی ارزان عرضه کرده است.

پرداخت وجه درب منزل و پس از کنترل کالا

خـرید پستی >> قیمت فقـط : ۱۸۰۰۰تـومان

خرید اینترنتی ساعت محرم

ساعت محرم، نشانه عشق و دوستی به ساحت اهل بیت (ع) و اعلام جانبداری از سرور آزادگان در جبهه ستیز حق و باطل و اظهار تیره شدن آفاق حیات معنوی با شهادت سالار شهیدان است.
یكی از خواص و آثار رنگ سیاه، آن است كه این رنگ به صورت طبیعی، رنگی حزن آور و دلگیر و مناسب عزات و ماتم است. از همین رو بسیاری از مردم جهان، از این رنگ به عنوان اظهار غم و اندوه از مرگ دوستان و عزیزان خود سود می جویند.
بنابراین، سیاه پوشی به دلیل رمز و رازی كه در این رنگ نهفته است، به عنوان یك رسم طبیعی و سنت منطقی نشان حزن و اندوه دارد و پیروان اهل بیت «علیه السلام» در این ایام عزاداری، لباس سیاه بر تن می كنند؛ زیرا ساعت محرم، نشانه عشق و دوستی به ساحت آنان، اعلام جانبداری از سرور آزادگان در جبهه ستیز حق و باطل و اظهار تیره شدن آفاق حیات معنوی است.
ساعت محرم مشكی در عز اداری امامان نور «علیهم السلام» ـ خصوصا سالار شهیدان ـ جسمی تیره، ولی جانی روشن دارد، ظاهر سیاه پوش است ولی در باطن سپید و چه خوش گفته است شیخ محمود شبستری در گلشن راز كه:

سیاهی گر بدانی نور ذات است/ به تاریكی درون، آب حیات است
چه گویم كه هست این نكته باریك / شب روشن میان روز تاریك

خرید اینترنتی ساعت محرم

ساعت مچی محرم ثارالله، طرح ماه محرم امسال می باشد که با طراحی متفاوت از دیگر طراحی های موجود در بازار ارائه شده است. طراحی ظریف و خیره کننده آن که با رنگ قرمز و سفید انجام شده است بسیار چشم نواز است و همچنین وسط ساعت با کلمه زیبای (ثارالله) مزین شده است.

خـرید پستی >> قیمت فقـط : ۱۸۰۰۰تـومان

خرید پستی

محصولات مشابه با خرید اینترنتی ساعت محرم

نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی جفت 6
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی پرشین شاپ
نام فروشگاه : فروشگاه تخصصی ساعت های LED
نام فروشگاه : حساب شما معلق شده است
نام فروشگاه : خرید اینترنتی ساعت مچی مردانه