گزارش مشکل
قرص لاغری اسلیمینگ آبی

قرص لاغری اسلیمینگ آبی


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : شانزدهم ,خرداد ساعت 14:12
قیمت ۱۲۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

اسلیمینگ آبی یک چربی سوز خوب میباشد که به شما بدون نیاز به ورزش فرم و سایز مناسب را میدهد . شرکت بزرگ هورون یک کمپانی معروف و مشهور در امریکا میباشد که در زمینه تولیدات چاقی و لاغری فعالیت داشته و محصولات این شرکت دارای تاییدیه اف دی ای امریکا میباشند که یک سازمان جهانی در خصوص استاندارد سازی میباشد.این شرکت از سال ۲۰۰۵ شروع به تولید نچرال مکس اسلیمینگ آبی نمود که به سرعت پله های موفقت را سپری نمود و جایگاه خوبی در بین محصولات لاغری در سطح جهانی بدست آورد . از سال ۲۰۰۷ این شرکت بصورت تحت لیسانس در دبی شروع به تولید کرده است.

ترکیبات کپسول لاغری اسلیمینگ آبی اصل کاملاً گیاهی بوده و با مدل های تقلبی که مشخص نیست ترکیبات آن چه چیزی است تفاوت های بسیاری دارد . اسلیمینگ آبی اصل بعد از شروع مصرف در درج اول کاهش شدید اشتهاء را در پی دارد و بعد از کاهش اشنهاء که موجب جلوگیری از جذب چربی های جدید میشود با بالا بردن میزان سوخت و ساز بدن باعث افزایش روند چربی سوزی و کاهش وزن میشود .

تاثیر اسلیمینگ آبی :

در درجه اول اسلیمینگ آبی اشتهاء شما را شدیداً کم می کند و سپس با جلوگیری از جذب کلسترول و چربی غذا باعث جلوگیری از چاق شدن بیشتر و جذب چربی های بیشتر در نواحی مختلف بدن شود .