Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/12e6e9d7842c4e74f809efb883671d11): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
ست ۵ کاره حمام spin spa - قیمت 35,000 تومان
گزارش مشکل
ست ۵ کاره حمام spin spa

ست ۵ کاره حمام spin spa


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : دوازهم ,مرداد ساعت 05:59
قیمت ۳۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

قیمت : ۳۵۰۰۰ تومان

spin spa

شما ممکن است برای جوان کردن پوست و نشاط بخشیدن به بدنتان به یک چشمه آب معدنی( حمام با آب معدنی) بروید اما حالا می توانید با این دستگاه چشمه را به منزلتان بیاورید و با این برس این نوع استحمام را تجربه کنید. همچنین پوست شما را نوازش داده و ماهیچه های پاهای شما را ماساژ داده و به آنها نشاط می بخشد.

ست ۵ کاره حمام با سری قابل چرخش به همراه ۵ نوع سری قابل تعویض برای تمامی قسمت هایبدن استحمام راحتی را برای خانواده شما به ارمغان می آورد. دسته بلند این دستگاه امکان شستشوی راحت نقاطی از بدن مانند پشت کمر و پشت پاها که دسترسی به آن مشکل است را برایتان ممکن می سازد.

اسپین اسپا Spin Spa قادر است به راحتی سلول های مرده پوست را پاک کند و پوست شما را شاداب و جوان سازد و به راحتی شفافیت و تمیزی رابه پوست شما هدیه دهد و با ماساژ دادن سبب رفع خستگی بدن گردد.

فقط کافیست صابون و یا بدن شویه مورد علاقه تان را به آن اضافه کنید و اجازه بدهید دستگاه spin spa بقیه کارها را انجام دهد.

برای آن ها که دنبال بهترین ها هستند و به خودشان اهمیت می دهند.


قوری دم نوش و چای

باکس مسافرتی غذا

پارچ تصفیه آب

ترمز فرش برند RUGGIES

محصولات مشابه با ست ۵ کاره حمام spin spa

نام فروشگاه : این دامنه به فروش می رسد
نام فروشگاه : فروشگاه دی جی مارکت
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی آرمین
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی 5040