ساعت محرم طرح ثاراللهیک ساعت فوق العاده شیک و زیبا

برای آقایان و خانم های خوش سلیقه و عزاداران واقعی ...

با کیفیت استثنایی

عرضه شده برای اولین بار در ایران توسط فروشگاه سبز گستر


خـرید پستی >> قیمت فقـط : 18000تـومان

ساعت مچی محرم ثارالله، طرح ماه محرم امسال می باشد که با طراحی متفاوت از دیگر طراحی های موجود در بازار ارائه شده است. طراحی ظریف و خیره کننده آن که با رنگ قرمز و سفید انجام شده است بسیار چشم نواز است و همچنین وسط ساعت با کلمه زیبای (ثارالله) مزین شده است.
ساعت محرم، نشانه عشق و دوستی به ساحت اهل بیت (ع) و اعلام جانبداری از سرور آزادگان در جبهه ستیز حق و باطل و اظهار تیره شدن آفاق حیات معنوی با شهادت سالار شهیدان است.
یكی از خواص و آثار رنگ سیاه، آن است كه این رنگ به صورت طبیعی، رنگی حزن آور و دلگیر و مناسب عزات و ماتم است. از همین رو بسیاری از مردم جهان، از این رنگ به عنوان اظهار غم و اندوه از مرگ دوستان و عزیزان خود سود می جویند.
بنابراین، سیاه پوشی به دلیل رمز و رازی كه در این رنگ نهفته است، به عنوان یك رسم طبیعی و سنت منطقی نشان حزن و اندوه دارد و پیروان اهل بیت «علیه السلام» در این ایام عزاداری، لباس سیاه بر تن می كنند؛ زیرا ساعت محرم، نشانه عشق و دوستی به ساحت آنان، اعلام جانبداری از سرور آزادگان در جبهه ستیز حق و باطل و اظهار تیره شدن آفاق حیات معنوی است.
ساعت محرم مشكی در عز اداری امامان نور «علیهم السلام» ـ خصوصا سالار شهیدان ـ جسمی تیره، ولی جانی روشن دارد، ظاهر سیاه پوش است ولی در باطن سپید و چه خوش گفته است شیخ محمود شبستری در گلشن راز كه:

سیاهی گر بدانی نور ذات است/ به تاریكی درون، آب حیات است
چه گویم كه هست این نكته باریك / شب روشن میان روز تاریكخـرید پستی >> قیمت فقـط : 18000تـومان