Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/11efe86bc6846f541077bcab990d4520): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
کرم ضد آفتاب (spf60) ،سینره تولید کننده Cinere - قیمت 19,000 تومان
گزارش مشکل
کرم ضد آفتاب (spf60) ،سینره تولید کننده Cinere

کرم ضد آفتاب (spf60) ،سینره تولید کننده Cinere


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : بیست و پنجم ,شهريور ساعت 04:30
قیمت ۱۹,۰۰۰ تومان

توضیحات

کرم ضد آفتاب (spf60) ،سینره

درباره این محصول

ضد آفتاب + 60 سینره با دارا بودن مجموعه کاملی از فیلترهای فیزیکی و شیمیایی محلول در آب و روغن قادر است لایه های محافظ و مکمل را بر روی پوست ایجاد کند بدون آنکه حالت چرب براق برروی پوست برجاگذارد و اثرات محافظتی مناسب دربرابر UVA و UVB از خود نشان می دهد. در فرمولاسیون این ضد آفتاب از فیلتر UVA جدیدی استفاده شده است که دارای مکانیزم عمل 3 گانه است و با جذب، انعکاس و تفرق اشعهUV باعث محافظت پوست میگردد. این فیلتر محلول در آب بوده و در برابر نور خورشید بسیار پایدار است. درفرمولاسیون این ضد آفتاب از قویترین و موثرترین فیلترهای UVA و UVB استفاده شده است تا از حداقل مواد حداکثرکارایی به دست آید و ضرر کمتری ازنظر مقدار مواد شیمیایی متوجه مصرف کننده گردد. فرمولاسیون خاص این کرم باعث شده است که بدون ایجاد حس سنگینی و یا چربی در مقابل تعریق مقاوم باشد. راحتی گسترش این کرم بر روی پوست باعث گردیده استفاده مداوم از کرم در طول روز به سرعت انجام گیرد و بتوان از این کرم به راحتی بر روی دست ها نیزاستفاده نمود. در فرمولاسیون این کرم موادکومدوژن و آلرژن وجود ندارد و افرادی با پوست چرب نیز می توانند به راحتی از این کرم استفاده نمایند. وجود مواد آنتی اکسیدان نظیر Vit E باعث محافظت بیشتر پوست در مقابل اثرات زیان آور UV میگردد.

مزایا

●حفاظت کامل از پوست دربرابر پرتوهای مضر UVB و UVA
● بدون ایجاد رنگ غیر طبیعی بر روی سطح پوست
● دارای فیلترهای فیزیکی و شیمیایی مورد تاییدFDA
● مقاوم در برابر تعریق و شستشو
● دارای ترکیبات گیاهی ضد التهاب
● دارای ویتامین ایجاد چین وچروک
● مناسب برای انواع پوست از جمله پوست های چرب

نحوه استفاده

نیم ساعت قبل از تماس با نور خورشید مقدار مناسبی از ضد آفتاب را روی پوست خود قرار داده و کاملاً پخش کنید . استفاده از ضد آفتاب را هر4-3 ساعت تجدید نمایید.

محصولات مشابه با کرم ضد آفتاب (spf60) ،سینره تولید کننده Cinere

نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی جامعه صفحه نخست
نام فروشگاه : مقاله سرا دانلود مقاله مقالات علمی فروشگاه مقاله سرا دانشجویی
نام فروشگاه : لوازم آرایشی و بهداشتی فروشگاه اینترنتی پوست کالا
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی آی ام سی کالا
نام فروشگاه : فروش آنلاین