Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/21e204a35fdf27634e000823b622065a): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
نرم افزار مدیریت فروشگاه نسخه حرفه ای - قیمت 1,700,000 تومان
گزارش مشکل
نرم افزار مدیریت فروشگاه نسخه حرفه ای

نرم افزار مدیریت فروشگاه نسخه حرفه ای


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : یکم ,ارديبهشت ساعت 05:59
قیمت از ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان بیشترین قیمت ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

نرم افزار مدیریت فروشگاه با نام اصلی Magento Store Manager شناخته میشود که توسط شرکت Emagicone تولید و مهندسی شده است . این نرم افزار دارای قابلیت های متفاوتی میباشد که به شما امکان مدیریت کامل محصولات ، دسته ها ، سفارشات ، مشتریان ، عیب یابی فروشگاه و به صورت کلی مدیریت کاملی از فروشگاه شما را توسط نرم افزار تحت ویندوز در اختیار شما قرار میدهد .


یکی از ویژگی های مهم دیگر نرم افزار قابلیت کار کردن به صورت آفلاین و ارسال اطلاعات به وب در هنگام اتصال به اینترنت میباشد که به دلیل سرعت پایین برخی از کاربران میتواند بسیار موثر باشد . فروشگاه مجنتو دیزاین این افتخار را دارد که اعلام کند نمایندگی رسمی محصولات شرکت Emagicone را در ایران دریافت کرده که این عمل برای اولین بار در ایران میباشد . همچنین لازم به ذکر است اعلام کنیم که این نرم افزار توسط گروه پرشین مجنتو و با نظارت مدیران فنی شرکت نامبرده ترجمه و فارسی سازی شده است تا مناسب برای کار فارسی زبانان عزیز باشد .


متاسفانه مشاهده شده است که برخی افراد با سوء استفاده از عناوینی همچون تنها و یا اولین نمایندگی در ایران اقدام به انتشار این نرم افزار کرده اند که شرکت سازنده نرم افزار به صورت کامل با این امر مخالفت کرده و ذکر کرده است اولین و تنها نمایندگی نرم افزار توسط تیم پرشین مجنتو تحت عنوان سایت مدیر مجنتو برای پشتیبانی مشتریان فارسی زبان قرار داده شده است .


به زودی اطلاعات کاملتر درباره ی شفافیت بیشتر تنها نمایندگی ایران مربوط به این نرم افزار در سایت و کانال تلگرام این مجموعه قرار داده خواهد شد.

محصولات مشابه با نرم افزار مدیریت فروشگاه نسخه حرفه ای

نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی کولاک
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی آی ام سی کالا
نام فروشگاه : دوربین مینی ام دی Mini MD دوربین مخفی جدید و قوی