Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/34b6aa5f43c5b5b2a2e3e312fdaf771d): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
ارسال پست خودکار وردپرس قدرتمندترین افزونه وردپرس - قیمت 120,000 تومان
گزارش مشکل
ارسال پست خودکار وردپرس قدرتمندترین افزونه وردپرس

ارسال پست خودکار وردپرس قدرتمندترین افزونه وردپرس


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : دهم ,مهر ساعت 08:53
قیمت ۱۲۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

قدرتمندترین افزونه ارسال پست خودکار وردپرس wordpress automatic plugin

ارسال پست خودکار وردپرس قدرتمندترین افزونه وردپرس

ارسال پست خودکار wordPress Automatic Plugin نام یک افزونه تجاری است که برای قرار دادن پست به صورت اتوماتیک در شبکه های مختلف استفاده می شود. حتما با افزونه های زیادی و مشابه ای با همچین قابلیتی آشنا شده اید که به صورت اتوماتیک مطالب شماسایت شما را در شبکه های اجتماعی قرار میدهند! چیزی که این افزونه را با افزونه های مشابه متمایز می کند این است که همزمان بعد از ارسال پست مطالب (محصولات) شما در حساب های کاربری شما در Amazon Products, Clickbank Products, Youtube Videos, Feeds posts, eBay auctions and Flicker images قرار داده می شود.

حتما بخوانید : نوتیفیکیشن پارس افزونه اختصاصی نمایش مطالب سایت

تغییرات آخرین نسخه جدید : پشتیبانی از Itunes، حالا شما می توانید برنامه ها، موزیک ها کتاب ها و همه چیز را از آیتیونز در سایتتان ارسال کنید. جدید : ویژگی جستجو و جایگزینی، حالا می تواند فقط بر روی عناوین اعمال شود. نمایش دسته بندی ها در صفحه ویرایش کمپین بهبود پیدا کرده است. ویژگی ارسال برچسب های اینستاگرام به عنوان برچسب های پست در وردپرس بهبود پیدا کند.

نکته اول : در این افزونه است قابلیت قرار دادن چند فید برای یک کمپین می باشد! با این ویژگی شما مثلا میتوانید فید چندین سایت مرتبط با هم را ( مثلا اخبار تکنولوژی) دریافت کنید و در کمپین قرار بدید اینطوری افزونه هر بار از یکی از فید ها مطلب دریافت میکند و آن را داخل دسته بندی انتخابی شما مثلا تکنولوژی (شما میتوانید دسته بندی ها به گونه ای تنظیم نمائید تا از سایت مبداء دریافت شوند! ) ارسال میکند در این حالت دیگر سایت شما کپی یک سایت دیگر نخواهد شد!

نکته دوم : این که در افزونه قابلیتی است برای ارسال پست از فید از آخر به اول (عکس شیوه معمول که از اول به آخر ارسال میشوند) این قابلیت برای سایت هایی مفید است که تنظیمات فیدشان به گونه ای است که مطالب اول به آخر فید میروند! (این کار برای جلوگیری از کپی شدن پست های جدید انجام می شود) این افزونه تنها با یک کلیک قادر به دریافت مطالب از فید ها از آخر به اول است به گونه ای که شما میتوانید آخرین مطالب را دریافت کنید!

نکته سوم : قابلیت ترجمه پست می باشد! در این افزونه قابلیت ارسال مقالات از سایت های مختلف وجود دارد ولی این سایت ها تماماً فارسی هستند شما با این گزینه میتوانید این پست ها را به صورت خودکار ترجمه و ارسال کنید البته این یکی از قابلیت های ترجمه افزونه می باشد. این گزینه روی تمام حالت ها ( ف*یسبو*ک، ارسال از RSS و… فعال است) و شما فرضاً در صورتی که فید یک سایت خارجی را داشته باشید میتوانید با این تنظیم به صورت خودکار پست های فارسی ارسال نمائید!

ایجاد مطالب اختصاصی به روش اول :

مطالب اختصاصی و نیمه اختصاصی برای گوگل خیلی ارزشمند می باشند و در نتایج اولیه گوگل قرار خواهند گرفت. از قابلیت های ویژه افزونه اضافه کردن متن دلخواه،کد،عنوان،یا تبلیغات در بالا و پایین پست می باشد. برای مثال شما می توانید در ابندای مطالب عنوان را در تگ های هاش قرار دهید یا می توانید نوشته های خود را در بالا و پایین مطالب بکار ببرید و …. تمام ایده های دلخواه شما که کمک به اختصاصی سازی مطالب می کند. لازم به ذکر است که عنوان مطالب نیز بنا به سلیقه شما قابل تغییر می باشد.

حتما بخوانید : نسخه پریمیوم افزونه سئو وردپرس wordpress seo by yoast

ایجاد مطالب اختصاصی به روش دوم:

ویژگی بعدی افزونه ارسال پست خودکار وردپرس ساخت مطالب اختصاصی می باشد و آن هم استفاده از چرخش کلمات کلیدیست. شما با این ابزار میتوانید لیستی از کلمات به صورت سه تایی (که سه کلمه هر خط هم معنی هستند) قرار دهید در این حالت در صورتی که یکی از کلمات در متن باشد با یکی از دو کلمه دیگه جایگزین میشود. فرضا اگر اینطوری قرار بدید: سایت|سایت|پورتال. اگر در متن کلمه سایت وجود داشته باشد با یکی از دو کلمه سایت یا پورتال جایگزین می شود و در این حالت مطلب شما تا حد زیادی از حالت کپی در خواهد آمد. البته این ها تماماً تنظیمات پیشرفته ایی است که توسط این افزونه قدرتمند انجام پذیر هستند.

دریافت و تولید محتوا از شبکه های اجتماعی :

از قابلیت های ویژه این افزونه دریافت مطلب از شبکه های اجتماعی مانند ف*یسبو*ک و اینستاگرام می باشد. هیچ محدودیتی برای ارسال پست از شبکه های اجتماعی وجود ندارد و شما از هر سایتی قادر به ارسال پست خودکار هستید حتی ف*یسبو*ک، یو*تیو*ب، Vi*meo و اینستاگرام! نحوه دریافت مطلب از اینستاگرام و ف*یسبو*ک و سایر شبکه های اجتماعی، با معرفی کردن کلمات کلیدی به افزونه، افزونه مطالب مرتبط با آن کلمه کلیدی را در سایت انتشار می دهدکه عنوان مطالب با توجه محتوا گذاشته می شود. یا این که شما کافیست آدرس یکی از پیج های اینستاگرام یا ف*یسبو*ک را به افزونه معرفی نمایید تا مطالب آن را وارد سایت نماید که عنوان مطالب با توجه به محتوا گذاشته می شود. ( البته این انتخابی است و میتواند یک عنوان دلخواه هم باشد! )

ویژگی ها:

 • ارسال پست خودکار
 • ارسال پست از RSS FEED
 • ارسال پست از Face*book
 • ارسال پست از You*tube
 • ارسال پست خودکار از Fli*cker
 • ارسال پست خودکار از Pint*erest
 • ارسال پست خودکار از اینستاگرام
 • کسب درآمد راحت با ارسال پست از فروشگاه های همکاری در فروش خارجی
 • دریافت و ارسال خودکار برچسب های پست ها
 • دریافت و ارسال خودکار دسته بندی پست ها
 • دریافت و تنظیم خودکار تصویر شاخص هر پست
 • ذخیره تصاویر هر پست در سرور شما
 • ذخیره تصویر شاخص در سرور های دیگر و نمایش در پست شما!
 • ترجمه پست ها قبل از انتشار
 • پیشنهاد کلمات کلیدی برای هر پست
 • پشتیبانی از پروکسی
 • پشتیبانی از قالب TrueMag برای ویدئو های یو*تیو*ب

+ این افزونه در سایت های دیگر به فروش می رسد شما می توانید ورژن ۳٫۲۴٫۰ را رایگان دریافت نمائید.

منبع : پارس وی پی