گزارش مشکل
اسپری پنچرگیری ماشین

اسپری پنچرگیری ماشین


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : شانزدهم ,مهر ساعت 11:00
قیمت ۱۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

اسپری پنچرگیری ماشین

اسپری پنچرگیری ماشین برای مواقعی که در دور افتاده ترین جاده ها و روستاها و هنگام مسافرت با پنچری تایر خودرو مواجه شده اید و یا در جایی هستید که دسترسی به آپاراتی ندارید به کمک شما خواهد آمد, به راحتی با اسپری پنچرگیری لاستیک خود را پنچرگیری کنید و به راه خود ادامه دهید.

با اسپری بادکننده و پنچر گیر وینز می توانید در عرض 1-2 دقیقه و بدون نیاز به تعویض چرخ, پنچری تایر را رفع کرده ,تایر را باد کنید و زمان 10-15 دقیقه ای تعویض لاستیک را به یکی دو دقیقه کاهش دهید.
دیگر تعویض لاستیک در گرمای شدید تابستان و یا سرمای شدید زمستان و در مکانهای نامناسب شما را اذیت نخواهد کرد چون پس از رفع پنچری موقتی با این اسپری در زمان و مکانی مناسب می توانید تایر پنچر را تعویض نمایید.

نحوه استفاده از اسپری پنچرگیری ماشین

حتی الامکان عامل ایجاد پنچری (شیشه - میخ و ...) را از روی تایر بردارید، قبل از استفاده اسپری را 1 تا 2 دقیقه بخوبی تکان دهید.
اگر هوا سرد است اسپری را با مالش دست یا گرفتن مقابل بخاری خودرو گرم کنید.
شیلنگ سر محصول را به سر سوزن تایر ببندید.
درب محافظ سر محصول را بردارید و حتما آنرا واژگون کنید.
دکمه سر اسپری را فشار دهید و تا باد شدن کامل تایر اینکار را انجام دهید، پس از اینکار تایر در جا باد شده و شما قادر به حرکت هستید اما برای پخش شدن کامل مواد داخل تایر6 الی 9 کیلومتر خودرو را به حرکت درآورید تا اسپری، محل پنچر شده را ترمیم کند، مواد وارد شده به داخل تایر بخاطر حرکت و فشار خودرو بطرف محل پنچر شده حرکت کرده و آنرا مسدود می کند.

چند نکته مهم در رابطه با بعد از استفاده اسپری

پس از رسیدن به اولین آپاراتی باد تایر را تا حد استاندارد تنظیم کنید.
2 - هنگام تنظیم باد مقداری هوا را به داخل تایر تزریق کنید تا بعلت چسبنده بودن مواد تزریق شده به داخل تایر، والو (سوزن) تایر بسته نشود.
3 - پس از عمل پنچرگیری با اسپری تقریبا 10- 15 روز فرصت دارید تا تایر پنچر شده را به روش معمول پنچرگیری نمایید، در این فرصت زیاد حتما به یک آبادی یا آپاراتی خواهید رسید!

پردازنده
شرح اسپری پنچرگیری ماشین برای مواقعی که در دور افتاده ترین جاده ها و روستاها و هنگام مسافرت با پنچری تایر خودرو مواجه شده اید و یا در جایی هستید که دسترسی به آپاراتی ندارید به کمک شما خواهد آمد, به راحتی با اسپری پنچرگیری لاستیک خود را پنچرگیری کنید و به راه خود ادامه دهید.

محصولات مشابه با اسپری پنچرگیری ماشین

نام فروشگاه : لیزر شاپ کرم پف کننده صورت کرم چای سبز
نام فروشگاه : ثبت آگهی رایگان وی نیاز وی نیاز
نام فروشگاه : دانلود کامل , فول دانلود , فیلم , سریال , کلیپ ,عکس
نام فروشگاه : خرید پستی محصولات اینترنتی
نام فروشگاه : فروشگاه دیس شاپ (فروتل) فروشگاه اینترنتی دیس شاپ