Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/db205b02871d7b2b4abcee36d976485a): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
هدفون بیتس Beats Headphone Tour2 - قیمت 89,000 تومان
گزارش مشکل
هدفون بیتس Beats Headphone Tour2

هدفون بیتس Beats Headphone Tour2


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : ششم ,آبان ساعت 15:01
قیمت ۸۹,۰۰۰ تومان

توضیحات

نگاهی دقیق تر به هدفون Studio Wireless هدفون های بیتس اغلب به عنوان وسیله ای با صدایی شفاف و رسا شناخته می شوند. Studio Wirless یکی از محصولات بی سیم بیتس است که در عین زیبایی و سبک وزنی، صدایی شفاف به همراه بیسی عالی را ارائه می دهد. این دستگاه در عین کارآمد بودن باتری ضعیفی دارد . آن را به افراد حرفه ای که می خواهند به موسیقی با صدایی رسا گوش دهند پیشنهاد می کنیم ،در ادامه به آن بیشتر می پردازیم.

موسیقی را احساس کنید. طراحان شرکت بیتس توانسته اند در تولید محصولات خود برای صدایی واقعی و رسا استفاده کنند. آن ها قادر به ارایه صدایی فوق العاده در سبک های مختلف موسیقی اعم از راک، Hip Hop و... شده اند.

جهان را ساکت نگه دارید. این محصول شرکت بیتس توانسته است تمامی صداهای مزاحم و اضافی را حذف و تمامی حواس شما را به موسیقی جلب کند.

باتری متوسط. بیتس ادعا کرده است در این سری از محصولات خود از باتری بهتری استفاده نموده، که قادر به پخش موسیقی در حالت بی سیم به مدت 12 ساعت و به مدت متصل به دستگاه 20 ساعت می باشد. اما در واقعیت این مقدار نیست و کمی کم تر می توان از آن استفاده کرد.

طراحی عالی. این محصول دارای بدنه ای سبک و انعطاف پذیر می باشد که می توان آن را تا و به هر کجا که خواست برد. در طراحی Studi Wirless از سری های نرم و بزرگ برای راحتی بیشتری و هدبند قابل تنظیم در سایز های مختلف استفاده شده است.

محصولات مشابه با هدفون بیتس Beats Headphone Tour2

نام فروشگاه : نیاز مارکت بزرگترین فروشگاه اینترنتی خرید ساعت مچی
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی مارکت 98
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی مارکت 98