Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/b061ef40af68c88c34d6467689d56afd): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
مسواک clinic shiny white با برس نرم جردن (سبز) - قیمت 13,500 تومان
گزارش مشکل
مسواک clinic shiny white با برس نرم جردن (سبز)

مسواک clinic shiny white با برس نرم جردن (سبز)


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : سوم ,آذر ساعت 02:02
قیمت ۱۳,۵۰۰ تومان

توضیحات

مسواک clinic shiny white برس نرم جردن

اصولا انتخاب مسواک، سخت تر از خمیردندان است، یک مسواک خوب دسته راحتی دارد که سبب می شود به سادگی و در تمام جهات از آن استفاده کرد، اندازه سر آن نیز متناسب با دهان شما باید به اندازه ای باشد که مسواک زدن ساده ترین کار ممکن باشد.مسواک شاینی وایت جردن با برس های نرم دارای طراحی مدرن است که این ویژگی ها را دربر می گیرد.همچنین مسواک شاینی وایت جردن با بکارگیری تکنولوژی سفیدکنندگی دندان ها در 2 مرحله این امکان را به شما می دهد که تا 50% دندان های سفید تری داشته باشید. پس از مسواک زدن با استفاده از پد پولیش منحصر به فردی که در پشت سر مسواک تعبیه شده است سفیدی و براقیت را برای دندان های ارزشمند شما به ارمغان می آورد.

نحوه استفاده:

برای مسواک زدن حداقل ۲ دقیقه یعنی ۱۲۰ ثانیه باید وقت گذاشت. در مسواک زدن باید استفاده از حرکات افقی، خشن و پر دامنه ممنوع است. دقت کنید که مسواک زدن باید آرام و با دامنه های کوتاه حرکتی باشد، به شیار لثه ، قسمتهایی از دندانها که سختتر قابل دسترسی هستند به ویژه پشت آخرین دندانها ، اطراف پر کردگی ها و روکشها و اطراف آنها توجه کنید.ترتیب مسواک زدن صحیح :

۱.ابتدا سطح خارجی دندانهای بالا و سپس سطح خارجی دندانهای پایین

۲. تمیز کردن سطح داخلی دندانهای بالا و سپس دندانهای فک پایین

۳. تمیز کردن سطح جونده دندانها

۴. تمیز کردن سطح زبان.

چگونه دندانهایمان را مسواک بزنیم

۱. مسواک را با زاویه °۴۵ در طول شیار لثه ( حد فاصل دندان و لثه) قرار دهید.و با حرکات لغزشی با دامنه کوتاه شیار لثه را تمیز کرده و سپس به سمت سطح جونده بالا ببرید. این حرکت را در تمام نقاط دهان انجام دهید، در هر حرکت باید تقریبا ۲ تا ۳ دندان در بر گرفته شود.

۲. سطح جونده دندانها را بشویید.

۳. از نوک مسواک برای تمیز کردن پشت دندانها استفاده کنید.

۴. حتما زبانتان را مسواک بزنید

در انتها با قسمت پولش با آرامی روی دندان ها بکشید، برای نتایج بهتر هنگام استفاده از بخش پولیش از خمیر دندان و آب استفاده نکنید.

تاثیر استفاده:

این مسواک دارای دو قابلیت برس سفید کننده و polishing Pad است و دندان های شما را تا 50 درصد سفید تر خواهد کرد. برس منحصر به فرد این مسواک جرم های روزانه ایجاد شده بر روی دندان های شما را بطور موثری پاک کرده و در پایان رضایت شما را بدست خواهد آورد.

نوع محصول مسواک Clinic Shiny White با برس نرم جردن (سبز)
نوع برس نرم
مناسب برای بزرگسالان
کشور سازنده مالزی
کارخانه تولید کننده starplastic
رنگ بندی 5 رنگ
نام لاتین محصول clinic shiny white toothbrush jordan
ویژگیهای محصول طراحی مدرن و منحصر به فرد از بین بردن جرم ها و لکه ها تا 50|% موثرتر دارای برس نرم مجهز به برس سفید کننده و polishing pad برای سفید کنندگی و براقیت دندان ها
شماره پروانه بهداشتی 1350989033398679

محصولات مشابه با مسواک clinic shiny white با برس نرم جردن (سبز)

نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی مو تن رو
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی فینال
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی مو تن رو
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی مو تن رو
نام فروشگاه : لوازم آرایشی و بهداشتی فروشگاه اینترنتی پوست کالا