Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/421965e2bad45244396268dbd3516d08): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
بازاریابی حضوری در مشهد - قیمت 5,000 تومان
گزارش مشکل
بازاریابی حضوری در مشهد

بازاریابی حضوری در مشهد


امتیاز : 5/5 از مجموع 2924 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : ششم ,بهمن ساعت 02:55
قیمت ۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

بازاریابی حضوری به عنوان سریع ترین و پربازده ترین روش بازاریابی دارای اصولی است که در موفق بودن یا نبودن بازاریاب بسیار مهم است.
معرفی مختصری از بازاریابی حضوری جهت آشنایی شما دوست عزیز و فروشنده و صاحب کالا :
بازاریابی حضوری یک نوع بازاریابی مستقیم است که بیشتر به منظور معرفی یک محصول و یا موارد وابسته به آنها، توسط یک فرد انسانی با هدف جلب سفارش و یا معرفی، صورت می پذیرد.

حرفۀ بازاریابی حضوری یکی از زیربخشهای ترویج فروش (Promotion) تلقی می شود و بیشتر در خصوص محصولات که نیاز به توزیع مویرگی و جلب سفارشات پرحجم دارند و معرفی برند به کار گرفته می شود. بنابراین تمامی کسانی که محصول و خدماتی را ارائه می کند، همیشه نیاز به عمل بازاریابی حضوری خواهند داشت.

امروزه در بسیاری از شرکتها به علت رواج ابزارهای ارتباطی سریع و آسان، حرفۀ بازاریابی حضوری کاربرد بسیار اندکی دارد ولیکن در ایران ما بنا به دلایل متعدد، حرفۀ بازاریابی حضوری همچنان جزو مشاغل پر کاربرد و موثرترین و بهترین روش است.
بازاریابی حضوری، حرفه ای است که می تواند شروع خوب و مطمعنی برای گام نهادن به دنیای رقبا تلقی شود. در حرفۀ بازاریابی حضوری بیشتر از افرادی استفاده می شود که انرژی، قدرت انتقالی، قدرت ایجاد اعتماد، بیان مناسب و از سخت کوشی بالا برخوردار باشند. (( که این خود از خصوصیات تیم بازاریابی شرکت ماست))

براساس آنچه که گفته شد، بازاریابی حضوری دو هدف کلی را تعقیب می کند:
1. معرفی
2. جلب سفارش
یک کارشناس فروش در واقع یک کاتالوگ انسانی است. او یک معرف هوشمند و صاحب توانایی است. او کسی است که می داند چه چیزی را به چه کسانی بگوید تا بتواند در امر فروش محصول سازمان خود، نقش خود را ایفا کند.

در مورد بازاریابی حضوری و توضیح کلی این خدمت و معرفی آن به صورت جداگانه و مفصل ما مقاله ای را آماده کرده ایم که در سایت موجود میباشد

خصوصیت اصلی کارشناسان فروش ما :

کارشناسان فروش خلاق ما از قدرت فعالیت فکری و جسمی بیشتری برخوردارند، مطلع ترند و همیشه راههایی را می یابند تا قدرت کاری خود را فراتر از چارچوبهای تعیین شده توسط شرکت، به انجام برسانند و نتایج بیشتر و بهتری از سطح معمولی عاید خود کنند. این نوع بازاریابی حضوری، بازاریابی های حضوری خلاق و ساختار شکن هستند.

و اما بازاریابی حضوری در مشهد مقدس :
توضیح روش بازاریابی حضوری در شهر مشهد :


بازاریاب های آموزش دیده ما ، بعد از نیاز سنجی به اصنافی که مد نظر شماست مراجعه کرده و با هر واحد صنفی به صورت مفصل در مورد محصول و خدمت شما بحث و گفتگو میکنند تا خدمت شما برای آنها کاملاً شناخته شود.
این مورد میتواند دو جنبه داشته باشد :
1- فقط صرف معرفی محصول و کالای شما در سطح شهری و حتی کشوری
2- فقط به منظور فروش
اگر صاحب کارخانه ای هستید و یا اداره کننده و مدیر صنف بزرگی هستید مؤکداً، انتخاب مورد اول را به شما توصیه میکنم.
که احتمالا دلیلش را خودتان بهتر میدانید.
وقتی زمزمه های یک محصول کم کم شروع میشود ولی خبری از فروش نیست ، پس از مدتی همه در مورد آن محصول کنجکاو میشوند و در اینجاست که محصول شما وارد بازار شده و حتی در مواردی پیش آمده است که کارخانه حتی با بالا بردن شیفت های کاری باز هم محصول کم آورده است ! ((برندسازی))

و اما مورد دوم برای کسانیست که بیشتر در اصناف کوچک در حال خدمات رسانی و فروش هستند و نیاز به فروش لحظه ای دارند.
ما برای هر دو صنف کارشناسان بازاریابی مجزا و آموزش دیده ای فراهم نموده ایم که به دو دسته تقسیم شده اند که تعدادی از آنها در دسته اول فعالیت دارند و تعدادی هم در دسته دوم جهت فروش فعالیت دارند.

آنچه که در این فعالیت باید مد نظر قرار گیرد مراجعه به صورت دفعات مکرر و در دوره های زمانی هفته ای حد اقل دو سری باید باشد تا پاسخ مناسب و نتیجه مثبت حاصل شود.

سفارش و نرخ هر مراجعه به همراه مدلهای مختلف بازاریابی:
بازاریاب ما برای هر گفتگو و بازاریابی برای محصول شما ، مبلغ 4/000 تومان دریافت میکند .
ما لیست اصناف شهر مشهد را در فهرستی سری داریم . لذا جهت پخش در مناطق حساس ، آماده همکاری هستیم. البته دخل و تصرف توسط شخص سفارش دهنده امکان پذیر میباشد.


لطفا در هنگام سفارش برای بازاریابی حضوری در مشهد ، تعداد بازاریابی ، نوع محصول خود ، و بازه زمانی و دفعات تکرار هر سفارش را در قسمت توضیحات ، ثبت بفرمایید.

نرخ مراجعات با تکرار:
هر ویزیت تکراری از صنف قبلی یک دوم قیمت یعنی 2/000 تومان میباشد.

نرخ ویزیت های همراه با کاتالوگ بروشور :
کاتالوگ بروشورهای خود را به آدرس دفتر ما ارسال میفرمایید ، سپس بازاریاب با کاتالوگ شما و به زیبایی و سادگی و نتیجه گیری بیشتر به بازاریابی برای شما خواهد پرداخت.
هزینه این نوع بازاریابی به ازای هر ویزیت برای کارشناس ما 5/000 تومان خواهد بود که البته برای هر ویزیت تکراری بدون کاتالوگ ، همان دو هزار تومان محاسبه خواهد گردید.

همینطور جهت هماهنگی بیشتر با ما - میتوانید با شماره دفتر تماس بگیرید
05136099424
09368206406 - پارسا

نتیجه گیری شما :
برای معرفی محصول برای اصناف بزرگ و کارخانه داران بزرگ که مشخص هست هدف فقط جنبه شناسایی محصول را داشته که پس از مدتی با سیل عظیم فروش در آینده ای بلند مدت مواجه خواهد بود. ((برند سازی))

اما برای فروش لحظه ای :
اصولا کسی که خریدار است ، مسلماً شخصی می باشد که باید پول پرداخت کند و در اینجا وظیفه ما فقط قانع کردن اوست.
شناسایی اخلاق رفتاری و نیاز سنجی طرف مقابل و نحوه برخورد با انواع رفتارها ، وظیفه ماست.
ما این را میتوانیم به شما قاطعانه بگوییم که ما از تمام ظرفیت و توانایی که یک بازاریاب حرفه ای دارد ، برای معرفی محصول و خدمات شما, استفاده خواهیم کرد.
و حتی از ویژگی های شخصیتی و روانشناختی افراد نیز در این روش استفاده میشود.

توجه داشته باشید که ممکن است همیشه برای بار اول که مراجعه می شود ویزیت اولیه پاسخگو نباشد اما حتما در دفعات بعدی و با توجه به نیاز سنجی و شناختی که کارشناس فروش ما روی فرد مخاطب به دست می آورد و همینطور سماجتی که کارشناس ما دارد ، حتماً نتیجه مثبت حاصل خواهد شد.

شما باید او را قانع کنید که این محصول برای او نیاز است و اگر نداشته باشد با چه چالشهایی رو به روست و این را نیز به عهده بازاریابان آموزش دیده و حرفه ای ما بگذارید.

نکته قابل توجه در مودر راستی آزمایی انجام کار :
تمامی بازاریابان ما با GPS کنترل شده که توسط شما نیز قابل رویت می باشد.
گزارش عملکرد نیز پس از هر بار گفتگو و مذاکره با واحد صنفی ، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.