Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/032c1a99637c25210bc5598110026cf7): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
هشداردهنده زمان مصرف دارو - قیمت 15,000 تومان
گزارش مشکل
هشداردهنده زمان مصرف دارو

هشداردهنده زمان مصرف دارو


امتیاز : 5/5 از مجموع 2925 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : پنجم ,بهمن ساعت 23:56
قیمت ۱۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو با خرید این محصول دیگر نگران فراموش کردن زمان مصرف داروی خود نباشید دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو با کیفیت عالی و با ضمانت شش ماهه آیا شما هم نگران این موضوع هستید که داروی خود را سر وقت مصرف نکنید؟ این اصلا عجیب نیست که شما زمان مصرف داروی خود رو فراموش می کنید؟ شاید شما جزو افرادی باشید که مشغله های کاری و فکری شما زیاد است؟ همه پزشکان معتقدند که اگر دارو سر وقت مصرف نشود تاثیرش کم می شود آیا می دانید یکی از نگرانی افراد فراموش کردن مصرف به موقع قرص ها است.

اکنون دانشجویی در انگلستان با اختراع دستگاهی توانسته است به این نگرانی قدیمی پایان دهد اگر مصرف کننده ای نوبت داروی خود را فراموش کرده باشد این دستگاه یادآوری حتی می تواند به او توصیه کند که چه تدبیری بیاندیشد. فقط کافیست قرص هلی خودتان را در این دستگاه کوچک و جذاب قرار دهید. تایمرهای آن را بر اساس ساعت مصرف تنظیم کنید و با خیال راحت به زندگی طبیعی خود ادمه دهید.این دستگاه سر تایم ها فعال شده و با هشدار خودش سریعا به شما این خبر را می دهد که وقت مصرف داروهای روزانه شماست طی خبری و به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران و به نقل از گیزمودو افزود: این دستگاه کوچک و جیبی فوق العاده Medicine Box Timer نام گرفته است این دستگاه که یک ساعت دیجیتالی کاربردی را روی بدنه خود جا داده است، می تواند از کلیه داروهای کاربران که در داخلش وجود دارد محافظت کند.

ساعت دیجیتالی این دستگاه قابل برنامه ریزی است و می تواند با زمان مربوط به مصرف دارو خود را هماهنگ کند. بر این اساس، زمانی که موقع خوردن دارو فرا برسد، این جعبه دیجیتالی موسیقی ملایمی پخش می کند و سیستم لرزاننده آن به کار می افتد. جعبه دیجیتالی نگهدارنده دارو به صورت 24 ساعته و برای هفت روز هفته قابل برنامه ریزی است و با توجه به قیمت ارزانی که دارد، امکان خرید آن برای عموم مردم فراهم می شود. مشخصات اصلی دستگاه هشدار مصرف دارو : تنظیم بسیار ساده و آسان برای همه حتی سالمندان دارای استاندارد بین المللی از اروپا یکی از پر فروش ترین مدلها در آمریکای شمالی و اروپای شرقی نمایش ساعت به دو صورت 24 ساعته و AM/PMکاملا دیجیتالی یک کلید اختصاصی برای انتخاب زمان به ازای هر نیم ساعت (از 6 صبح تا 12 نیمه شب) صدای زنگ مناسب و زیبا جهت شنیدن (KHz 4) چهار دقیقه مدت زمان زنگ زدن در هر بار هشدار صفحه محافظ جهت عدم تغییر زمانهای انتخاب شده توسط کودکان نمایش عبارت Missed Pill بر روی صفحه در صورت فراموش کردن نوبت مصرف دارو به صورت کاملا مشخص قفل مکانیکی محفظه دارو برای جلوگیری از دسترسی اطفال دارای هفت بخش نگهدارنده دارو، به تعداد روزهای هفته نشانگر اخطار در صورت ضعیف شدن باتری دستگاه دارای راهنمای استفاده فارسی به طور مفصل ویژگی ها: باید بدانید که این محصول تنها وسیله کمکی جهت یادآوری زمان مصرف داروهای شماست و . توصیه اکید می شود که جهت یادآوری زمان مصرف داروی خود، از چند روش به طور همزمان استفاده کنید.جعبه قرص را همیشه در محلی قرار دهید که از شنیده شدن صدار زنگ آن اطمینان داشته باشید. پیش از استفاده، از انجام تنظیمات درست اطمینان حاصل کنید.جعبه قرص را از دسترس اطفال دور نگهدارید.همیشه از تمیز و استریل بودن قسمت حاوی داروها اطمینان پیدا کنید.این وسیله در زمانهای تنظیم شده زنگ می زند.اگر به یاد نمی آورید که در هر بار زنگ ، کدام دارو را باید مصرف کنید، زمان مصرف هر دارو را یادداشت کنید.

یک روش کار ساده برای استفاده راحت تر یادتان باشد که فقط یک بار ساعت اصلی دستگاه را تنظیم می کنید. جعبه قرص برای هر نیم ساعت (از 6 صبح تا 12 شب) یک کلید انتخاب زمان دارد. کلید هر زمانی را که می خواهید، به بالا فشار دهید و جعبه در زمانهای انتخاب شده با زنگ زدن به شما یادآوری می کند که زمان مصرف دارو است و بدون نیاز به تنظیم مجدد، این کار را هر روز تکرار می کند.از ساعت 6 صبح تا 12 نیمه شب،شما می توانید 37 زمان مختلف را جهت یاداوری اتنتخاب کنید!

خرید دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو در صورتی که با کلیک روی دکمه زیر به سبد خرید منتقل نشدید موجودی محصول به پایان رسیده است

هشدار دهنده دارو یک محصول خوب و بسیار پرکاربرد است

لازم برای هرکسی که هر روز دارو مصرف می کند .

از ساعت 6 صبح تا 12 نیمه شب،شما می توانید 37 زمان مختلف را جهت یاداوری اتنتخاب کنید