Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/6dabc224b8d64f5dc7cfea7f6e021284): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه 200 میل - قیمت 40,000 تومان
گزارش مشکل
لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه 200 میل

لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه 200 میل


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : یکم ,ارديبهشت ساعت 13:18
قیمت ۴۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه 200 میل

حاوی عصاره گیاه گل یخ شمال آفریقا

بهرگیری از ترکیب های گیاهی یکی از مهم ترین و در عین حال اصلی ترین روش های ساخت انواع محصولات آرایشی و بهداشتی در برند بسیار معروف ایوروشه هستند. استفاده از انواع گیاهان سراسر جهان که ویژگی های بسیار خاصی در درمان پوست دارند از افتخارات شرکت ایوورشه است.

انواع محصولات آرایشی تولید شده در ایوروشه تقریبا تمام مشکلات پوست را اگر نیاز به درمان دارویی نداشته باشند برطرف می سازد. محصولات ایوروشه با تونایی های خاص خود انواع مصارف خاص را می طلبند و اساسا نمی توان همه این محصولات را با یک دستور عمل مصرف کرد.

اما درباره بدن و پوست صورت پیشگیری همیشه بهتر از درمان است و اگر محصولاتی را می توانید به صورت روزانه مصرف کنید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید این خود موهبتی است که می تواند به مرور در سلامتی پوست شما به شدت مؤثر باشد.

ایوروشه در میان محصولات خود لاین خاصی به اسم سرم وجژتال را ابداع نموده است لاینی که برای غذا رسانی و همین طور جوان سازی پوست استفاده می شود. دراین لاین از یک نوع گل یخ خاص که در شمال آفریقا می روید عصاره گیری شده است. این گیاه توانایی انطباق پذیری با انواع شرایط آب و هوایی و خشکی را دارد و از این رو به این گیاه لقب گیاه زندگی را داده اند.

لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه با بهره گیری از عصاره گیاه گل یخ آفریقایی یک پیشگیری کننده از چروک های صورت است و همین طور توان شاداب کنندگی و طراوت بخشی به پوست شما را دارد. اگر پوست شما در آستانه پیری زودرس است و بیشتر محصولاتی که برای پیشگیری از چین و چروک های صورت است را تهیه کرده اید بهتر است به عنوان یک تونر از لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه نیز استفاده کنید. این لوسیون توان پاک کنندگی بسیار بالایی در پاک کردن مواد آرایشی از روی صورت را دارد و در کنار آن مواد بسیار حیاتی و بازسازی کننده پوست را به صورت شما می رساند. لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه برای انواع پوست ها مناسب است. اما بهتر است کسانی که از پوست خشک تا معمولی بهرمند اند از لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه استفاده کنند.

دیگر توانایی لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه پاک کنندگی و مصون کردن پوست در برابر انواع آلودگی های محیطی است. با استفاده از لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه می توانید صورت خود را در برابر آسیب های وارده از آلودگی ها و دیگر آلودگی محیطی نیز پاک کنند.

نحوه استفاده

صورت خود را بایک فیسواش بشویید سپس برای استفاده از لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه یک پنبه آرایشی را به لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه آغشته کنید و به صورت خود بمالید. سعی کنید قسمت هایی که در معرض چین و چروک های صورت هستند بیشتر به این مواد آغشته شوند.

تأثیر استفاده

با استفاده طولانی مدت از لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه می توانید صورت خود را در برابر انواع مشکلاتی که بر اثر آلودگی های محیطی به وجود می آیید بیمه کنید. لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه توانایی پاک کردن انواع آلودگی ها را از روی صورت شما دارد و به راحتی جذب صورت شما می شود و بعد از مصرف نیاز به شتشو ندارد.

  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند

محصولات مشابه با لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه 200 میل

کرم شوینده صورت مورد 200 میل
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی روبان آرایشی بهداشتی مد و زیبایی
ژل شوینده صورت حاوی ویتامین C مورد 200 میل
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی روبان آرایشی بهداشتی مد و زیبایی
شوینده صورت مورد 200 میل مدل Age Reform
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی روبان آرایشی بهداشتی مد و زیبایی
ژل شوینده صورت مناسب پوست های دارای آکنه مورد 200 میل
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی روبان آرایشی بهداشتی مد و زیبایی
ژل شوینده صورت حاوی ویتامین C مورد 200 میل مدل Essential C
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی روبان آرایشی بهداشتی مد و زیبایی