Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/fcfdbed1e2c596fa217976fd8f1342a1): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
اسپری مردانه invictus کوئیکس 200 میل - قیمت 12,000 تومان
گزارش مشکل
اسپری مردانه invictus کوئیکس 200 میل

اسپری مردانه invictus کوئیکس 200 میل


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : یکم ,ارديبهشت ساعت 13:18
قیمت ۱۲,۰۰۰ تومان

توضیحات

همراه همیشگی فصل بهار و تابستان و گاهی هم پاییز و زمستان...در بین اقلام بهداشتی، محصولی که در فصل گرما بیشترین کاربرد را دارد و هیچ گاه فراموش نمی شود و نباید هم فراموش شود "دئودورانت ها" هستند. بی شک دئودورانت ها نیز مانند کرم های "ضد آفتاب" از محصولات پرمصرف در فصل گرما هستند. در فصل های گرم سال به دلیل شرایط آب و هوایی، تعریق بدن واکنشی طبیعی است. ولیکن این واکنش طبیعی بدن عواقبی ناخوشایند در پی دارد. عواقبی که باعث آزارو اذیت خود و گاهی هم دیگران می شود. شاید اولین راه برای کنار آمدن با بوی زننده تعریق بدن، دوش گرفتن روزانه باشد. ولی بازهم راه حل قطعی نیست! چون گاهی مجبوریم ساعات طولانی را بیرون از منزل و در هوای گرم سپری کنیم. در این صورت باید راه حل را با خودمان همراه کنیم.

راه حلی که به کمک دوش گرفتن روزانه می آید تا با یکدیگر بوی ناشی از تعریق را پنهان کنند، انواع "اسپری های بدن" با رایحه های متنوع از شرکت های سازنده مختلف هستند. دئودورانت ها انواع مختلفی دارند، برخی ضد تعریق هستند و برخی فقط با بوی بد مقابله می کنند. دئودورانت ها و محصولات ضد تعریق انواع مختلفی دارند.اشکالی مانند: رول، صابون، ژل و اسپری ها می باشند. پیشنهاد مو تن رو برای خوشبو ماندن، اسپری دئودورانت از برند ترکیه ای "کوئیکس-Qwix" می باشد. اسپری های خوشبوکننده بدن کوئیکس برای استفاده خانم ها و آقایان ارائه شده است. دئودورانت های کوئیکس را می توان در انواع رایحه عطر های معروف دنیا مشاهده کرد. این اسپری ها ضد تعریق نیستند و فقط بوی بد عرق را می پوشانند. برند Qwix، اسپری دئودورانت مردانه را برگرفته از رایحه ی ادکلن "INVICTUS"، به بازار ارائه کرده است. ادکلن اینویکتوس در سال 2013 توسط برند پاکو رابون به بازار ارائه شده است.و دارای رایحه ی کاملا مردانه خنک و تلخ می باشد.

نحوه استفاده:

قبل از استفاده اسپری خوشبوکننده بدن مردانه کوئیکس مدل INVICTUS، آن را به خوبی تکان دهید. سپس از فاصله 15 سانتی متری از محل مورد نظر بر روی پوست تمیز اسپری نمایید. رعایت فاصله گفته شده به منظور جلوگیری از احساس سوزش پوست بعد از اسپری می باشد.

تاثیر استفاده:

با استفاده از "اسپری خوشبوکننده بدن مردانه کوئیکس مدل "INVICTUS"، از بوی ناخوشایند تعریق بدن ایمن بمانید. این دئودورانت با 24 ساعت ماندگاری، همواره در طول روز احساس خوبی را برایتان به همراه دارد.

  • تنها کاربران عضو می توانند نظر خود را بنویسند

محصولات مشابه با اسپری مردانه invictus کوئیکس 200 میل

اسپری فرش مردانه ۱۵۰میل
نام فروشگاه : نیوآ – NIVEA – فروشگاه محصولات بهداشتی نیوآ
اسپری درای مردانه پودری ۱۵۰میل
نام فروشگاه : نیوآ – NIVEA – فروشگاه محصولات بهداشتی نیوآ
اسپری 4*8 مردانه 150 میل بیستbeast 8*4
نام فروشگاه : فروش محصولات جنسی، زناشویی و خرید کاندوم فروشگاه سیسیلی
اسپری 4*8 ماکسیمم مردانه 150 میل
نام فروشگاه : نیوآ – NIVEA – فروشگاه محصولات بهداشتی نیوآ
اسپری 4*8 مردانه 150 میل مارکانتmarkant 8*4
نام فروشگاه : فروش محصولات جنسی، زناشویی و خرید کاندوم فروشگاه سیسیلی