گزارش مشکل
چاقو تیز کن برقی حرفه ای swifty sharp

چاقو تیز کن برقی حرفه ای swifty sharp


امتیاز : 5/5 از مجموع 3050 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : سی و یکم ,فروردين ساعت 12:42
قیمت ۳۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

اگر از کند بودن چاقو های منزل خسته شده اید اگر نمی خواهید چاقو های کند خود را دور بریزید اگر می خواهید بدون هیچ زحمتی تنها با فشردن یک دکمه چاقو های منزل را تیز و برنده کنید ما به شما چاقو تیز کن برقی خانگی swifty sharp را پیشنهاد می کنیم
خرید چاقو تیز کن برقی حرفه ای
swifty sharpاگر چاقوهای آشپزخانه پس از مدتی کند می شوند و دیگر کارآیی لازم را جهت برش مواد غذایی ندارند، اگر قیچی تان دیگر پارچه ها را به خوبی برش نمی زند و احتیاج به تیز کردن دارد، چاقوتیزکن موتوردار نیاز شما را برآورده می سازد.

در فروشگاه اینترنتی چاقو تیز کن ، بهترین و حرفه ایی ترین دستگاه چاقو تیز کن موتور دار برقی با قیمت بسیار مناسب و با تخفیف ویژه به شما عزیزان عرضه می شود.
دارا بودن سینی پلاستیکی مخصوص در پایین دستگاه جهت جمع آوری تراشه های چاقو هم از ویژگی های این محصول است.


روش استفاده از چاقوتیز کن برقی:

کار کردن با این وسیله بسیار راحت و سریع و با چند باطری می باشد، کافی است آن را روی یک سطح کاملا افقی قرار دهید وحال چاقوی خود را از دسته گرفته و بین دو تیغه دستگاه چند بار بکشید، کار تمام است و می توانید از چاقوی تیز شده خود لذت ببرید.

این دستگاه جهت تیز کردن انواع چاقو های معمولی و اره ای و قیچی در سایز های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

در تصویر زیر روش استفاده و چند کاره بودن چاقو تیز کن برقی را به خوبی مشاهده می نماییدخصوصیات چاقو تیز کن برقی swifty sharp :

  • ویژگی اول : چاقو تیز کن موتوردار

  • ویژگی دوم : کارکرد با 4 باطری قلمی
  • ویژگی سوم: دارای سنگ تیز کننده بسیار با کیفیت عالی و با دوام بالا
  • ویژگی چهارم : دارا بودن محفظه کوچیک در زیر دستگاه چاقو تیزکن برای جمع کردن براده ها و ریزه فلز های ساییده شده از چاقو جهت جلوگیری از زمین ریختن و آسیب دیدن توسط آنها
ویژگی پنجم: بدون سیم و بی خطر و تنها با باتری کار می کند