Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/2f9aedab11aafcfda4ad9a23ee64123c): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
عسل ۲۴ کوهی 350 گرم - قیمت 44,500 تومان
گزارش مشکل
عسل ۲۴ کوهی 350 گرم

عسل ۲۴ کوهی 350 گرم


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : بیست و نهم ,آذر ساعت 20:53
قیمت ۴۴,۵۰۰ تومان

توضیحات

گلچینی از کمیاب ترین و طبیعی ترین عسل های کوهی سراسر جهان (با فاصله طولانی از محیط های آلوده شهری)

  • عسل کوهی با نام تجاری عسل 24 نه تنها پاس کننده سخت گیرانه ترین استانداردهای غذایی جهان می باشد بلکه در تمامی موارد با فاصله بسیار زیادی از استانداردها بالاتر می باشد. یعنی این محصول به حدی با کیفیت می باشد که استانداردهای معمولی را براحتی در تمام کشورها پاس می نماید.
  • دارنده بیشترین تعداد گواهینامه، تائیدیه، تندیس و تقدیرنامه از مراجع ذیربط و معتبر جهانی اعم از سازمانهای ایرانی و موسسات بین المللی.
  • کاربرد عسل کوهی علاوه بر ارزش تغذیه ای آن که تا صد نوع خاصیت پزشکی و علمی ثابت شده دارد و ساختار بدن و روند پیری را معکوس می نماید در درمان انواع بیماریهای داخلی و پوستی نیز کاربرد داشته و در حقیقت عصاره ای بی نظیر از اعماق طبیعت برای استفاده های زیبایی ویژه بانوان که از مواد آرایشی مملو از مواد شیمیایی به ستوه آمده اند نیز می باشد.
  • دارای مفیدترین ویتامینها، املاح و مواد مغذی و معدنی که بدن انسان عطش وار به آن نیاز دارد.
  • در بسته بندی این عسل در کارخانه عسل 24 هیچ موادی به هیچ عنوان و بهانه ای به آن اضافه نشده و تنها فرایندی که روی آن انجام می شود تصفیه به روش عبور از صافی و پاستوریزه کردن با فرمول خاص می باشد. بطوریکه روند تصفیه و پاستوریزه عسل کوهی در این کارخانه برای حفظ کیفیت آن سه روز طول می کشد و در بخشی از این فرایند حدود 5 دقیقه حرارت غیر مستقیم تا 60 درجه می بیند. عسل 24 مفتخر به دریافت گواهینامه بین المللی امنیت غذایی (HACCP از UKAS انگلستان) به دلیل روش فراوری ایمن این محصول در سال 91 گردید.
  • بیشترین میزان آنزیمهای زنبور عسل در این نوع عسل که تمام راز و رمزهای عسل (از جمله نظریه افزایش طول عمر با مصرف عسل طبیعی و خواص دارویی معجزه آسای آن) در این آنزیمها نهفته است و بشر تا بدین لحظه نتوانسته آن را رمزگشایی کند و یا مشابه آن را بسازد.
  • تقویت کننده شدید جسمی و جنسی به دلیل عدم نیاز به هضم و ورود مستقیم به خون بلافاصله پس از مصرف در حالی که با کوچکترین تحرک تبدیل به نیروی مفید عضلانی می شود. تنها در صورت بی تحرکی 100% بخش اندک آن قابل تبدیل به چربی است. بنابراین بغیر از افراد کاملا بی تحرک در سایر افراد این نوع عسل تبدیل به چربی نخواهد شد و این یک پدیده نادر در عسل طبیعی می باشد.
  • کوچکترین کار اضافی برای معده ایجاد نمی کند و چون نیاز به هضم ندارد فقط در 6 دقیقه بعد از مصرف وارد خون می شود.
  • عمده ترین تفاوت این نوع عسل با سایر انواع عسل هزینه ها و زمان تولید آن است. بطوریکه این نوع عسل در محیطی کوهستانی با فاصله زیاد از مناطق شهری و آلودگیهای آن و در طول 8 الی 12 ماه تولید می شود و برای بدست آوردن عسل کوهی بغیر از هزینه های زیاد، افراد زیادی بصورت شبانه روز زحمات زیادی می کشند و خطرات زیادی را نیز متحمل می شوند.
مقایسه محصولات عسل طبیعی (محصولات با برند ™ASAL24) بر طبق شاخص ®uiif:

اطلاعیه ها
مرا از تغییرات محصول عسل ۲۴ کوهی 350 گرم آگاه كن.
تگ محصولات
عسل کوهی بسته پیشنهادی عسل عسل درمانی عسل زیبایی عسل ممتاز عسل طبیعی عسل کمیاب پیشنهاد ویژه
عسل ۲۴ کوهی 350 گرم[AMH35]
http://shop.asal24.com/media/uploads/catalog/extra/product_2_1448900350_22610.jpg http://shop.asal24.com/media/uploads/catalog/extra/product_2_1448900350_99257.jpg http://shop.asal24.com/media/uploads/catalog/extra/product_2_1449049590_25926.jpg
مشخصات ظرف: ارتفاع: 80 م.م/ حجم: 250 سی.سی/ قطر درب: 75 م.م / وزن ظرف خالی: 40 گرم
شاخص ™uiif: +uiif: 16

محصولات مشابه با عسل ۲۴ کوهی 350 گرم

عسل ۲۴ کوهی 350 گرم (کارتن)
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی عسل طبیعی ™ASAL24
عسل طبیعی 500 گرم
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی 20te20.ir
بسته خانواده عسل کوهی
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی عسل طبیعی ™ASAL24
بالاکو بیسکویت نولینی 350 گرم
نام فروشگاه : فروشگاه آنلاین میتاکیش مارکت
صابون عسل و روغن جوجوبا 100 گرم
نام فروشگاه : نیوآ – NIVEA – فروشگاه محصولات بهداشتی نیوآ