گزارش مشکل
کیف مخصوص سرویس قاشق و چنگال ام جی اس مدل نیم چرم MGS HalfLeather Cutlery Set Box

کیف مخصوص سرویس قاشق و چنگال ام جی اس مدل نیم چرم MGS HalfLeather Cutlery Set Box


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : سیزدهم ,خرداد ساعت 17:22
قیمت ۸۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

سرویس قاشق و چنگال ام جی اس دارای مدل /a> های بسیار متنوع و طرح های فراوان است. این سرویس /a> ها با دارا بودن تعداد پارچه های متفاوت می توانند به شما کمک کنند تا میهمانی های خود را با شکوه هر چه بیشتر برگزار کنید. پس از برگزاری میمانی ها نیز می توانید سرویس قاشق و چنگال خود را در جای مخصوص خود قرار دهید. انواع strong> کیف و کنسول سرویس قاشق و چنگال در این بخش برای شما فراهم شده است. انواع قاشق /a> و چنگال ام جی اس موجود در فروشگاه اینترنتی /a> شوش مال را مشاهده کنید و طبق سلیقه ی خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. همچنین می توانید از قیمت قاشق /a> و چنگال ام جی اس اطلاع پیدا کنید. محصولات آشپزخانه ام جی اس شامل انواع بسیار متنوعی از لوازم خانگی اعم از سرویس قاشق و چنگال ام جی اس، سرویس کارد آشپزخانه ام جی اس، سرویس آشپزخانه ام جی اس، کتری و قوری ام جی اس، زودپز ام جی اس، سرویس قابلمه چدن ام جی اس و دیگر محصولات خانگی ام جی اس است. برای یک خرید آسان و لذت بخش می توانید در فروشگاه اینترنتی شوش مال انواع لوازم خانگی ام جی اس را مشاهده بفرمایید.

عمومی
برند ام جی اس
نوع سرویس پذیرایی
کشور تولید کننده چین
ویژگی های فیزیکی
تعداد پارچه ها یک پارچه
جنس فلزی با روکش طرح دار
جزئیات بسته ارسالی از "شوش مال"
محتوای بسته یک عدد کیف دستی مخصوص سرویس قاشق و چنگال ام جی اس
ملاحظات خرید از "شوش مال"
ملاحظه 1: تلاش شده است تا مشاهده این محصول توسط شما به درستی صورت پذیرد؛ اما ممكن است 5% تغییر در رنگ وطرح محصول واقعی به دلیل وضوح متفاوت مانیتور شما یا نورپردازی در زمان عكس برداری وجود داشته باشد.
ملاحظه 2: ملحقات درج شده در تصویر تنها به منظور افزایش صحت ودقت انعكاس محصول واقعی است و برای فروش نیست.
قوانین مرجوعی "فروشگاه اینترنتی شوش مال"
توجه: از خریداران محترم تقاضا می شود تا هر گونه شكستن یا آسیب به محصول را در حین نقل و انتقال در طول 48 ساعت از زمان تحویل به قسمت خدمات پس از فروش با تماس به سامانه تلفنی شوش مال اطلاع دهند تا تیم ما توضیحات لازم در مورد معیارهای جا به جایی محصول را ارائه دهند. لطفا قوانین مرجوعی شوش مال را مطالعه فرمایید. هرگونه گزارش بعد از گذشت 48 ساعت در چهارچوب قوانین مرجوعی قرار نمی گیرد. ضمنا نقایص ساخت محصول مشمول گارانتی ساخت خواهند بود.
نکات مورد توجه "شوش مال"
نکته 1: تلاش شده است تا تمامی اطلاعات درج شده در شوش مال از بالاترین میزان صحت وسقم برخوردار باشند، درصورت مشاهده هرگونه اطلاعات ناقص یا نادرست لطفآ آن را گزارش كنید. به نظر شما ویژگی ذكرنشده مهمی برای این محصول وجود دارد؟ موارد فراموش شده را به ما بگویید. آیا تمایل دارید تا دیدگاهتان را درمورد تصاویر یا قیمت پایین تراین محصول بیان كنید؟ با ما درارتباط باشید.
نکته 2: ابعاد ذکر شده اندازه گیری از سطوح خارجی محصول در بیرونی ترین نقاط است. تمام اندازه ها به سانتی متر است و ممکن است به نزدیکترین عدد بالا یا پایین گرد شده باشند.

محصولات مشابه با کیف مخصوص سرویس قاشق و چنگال ام جی اس مدل نیم چرم MGS HalfLeather Cutlery Set Box

نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی بانه تک خرید با بهترین قیمت از بازار بانه
نام فروشگاه : شوش مال اولین مرجع تخصصی لوازم آشپز و جهیزیه
نام فروشگاه : شوش مال اولین مرجع تخصصی لوازم آشپز و جهیزیه
نام فروشگاه : شوش مال اولین مرجع تخصصی لوازم آشپز و جهیزیه
نام فروشگاه : شوش مال اولین مرجع تخصصی لوازم آشپز و جهیزیه