گزارش مشکل
گیتار فلامنکو مانوئل رودریگز مدل C3F Manuel Rodriguez C3F Flamenco Guitar

گیتار فلامنکو مانوئل رودریگز مدل C3F Manuel Rodriguez C3F Flamenco Guitar


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : سیزدهم ,خرداد ساعت 00:00
قیمت ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

گیتار فلامنکو رودریگز مدل C3F برای یک نوازنده فلامنکو طراحی شده. بدنه ای باریک تر با تقویت های (Bracing) داخلی کمتر و صفحه ی رویی نازک تر، رسیدن به کیفیت ضربه گونه ی لازم برای سبک فلامنکو /a> را ممکن می سازد، و ترکیب چوب چنار بدنه با صنوبر یکپارچه صفحه رویی، صدایی سرزنده و با روح تولید می کند. رودریگز برای صفحه رویی چوب های صنوبر دیگر بخش های جهان شامل امریکای شمالی، کانادا، آلاسکا، روسیه و سوئد را آزموده، ولی چوب صنوبر اروپای مرکزی منحصر بفرد است. برای محافظت در برابر ضربات سنگین انگشت، صفحه رویی با لایه ی شفاف محافظ”گلپیدور“ پوشانده شده. خرکی از جنس رزوود در کنار شیطانک و تیغه ی خرک از جنس استخوان، صدایی زنگ دار با کشش بالا فراهم می آورند. ماشین هد با روکش طلا و فرت هایی با روکش نقره، دوامی مادام العمر خواهند داشت. بایندینگ بدنه از جنس رزوود به همراه نوار تزیینی رنگی بوده و رزت چوبی چند رنگ گیتار /a> به نفیسی همان صدایی است که از آن منتشر می شود. استفاده از تکنیک های ساخت سنتی، نظیر پاشنه ی اسپانیایی اصیل، این گیتار /a> فلامنکوی فوق العاده را در رقابت پیش می اندازد.
تاریخچه گیتارهای دست ساز اسپانیایی رودریگز به باشکوهی چوب هایی است که از آن ها ساخته می شوند. مانوئل رودریگز، نوه ی نوازنده ی گیتار فلامنکو، مانوئل رودریگز مارکوئی و پسر سازنده ی گیتارهای کلاسیک، لوتیر مانوئل رودریگز پرز، از سن 13 سالگی در مادرید هنر ساخت گیتار را فرا گرفت و پس از مدتی فعالیت کردن در کارگاه خود در اسپانیا به سال 1959 به لس آنجلس مهاجرت کرد. مانوئل رودریگز برای حدود 15 سال در لس آنجلس ماند و به تولید گیتار برای نوازندگان حرفه ای، بازیگران هالیوود، مدرسان و هنرجویان مشغول بود تا سرانجام در سال 1973 به مادرید بازگشت. مانوئل رودریگز با بهره گرفتن از مرغوب ترین چوب ها و شکل دادن دستی به آن ها بر اساس معیارهایی دقیق، گیتارهایی متمایز و متناسب با نیازهای برجسته ترین هنرمندان جهان ساخته است.
گیتار فلامنکو در نوعی هنر موسیقی و رقص سنتی به نام فلامنکو استفاده می شود که مربوط به آندلوس در جنوب اسپانیا است. این نوع گیتار از گیتار کلاسیک مشتق شده ولی در چوب و نحوه ساخت تفاوت هایی با آن دارد. گیتار فلامنکو نیز شش سیم از جنس پلیمری مانند نایلون دارد که بر روی سه تای آن ها (برای نت های بم) یک سیم فلزی ظریف به شکل فنر پیچانده می شود. صفحه رویی در گیتار فلامنکو نازک تر بوده و از استحکامات داخلی کمتری در ساخت آن استفاده می شود. در ساخت گیتارهای فلامنکو سنتی اسپانیایی از چوب سرو، چنار یا رزوود برای بدنه و از صنوبر برای صفحه رویی استفاده می کنند. معمولا صفحه رویی گیتار فلامنکو به لایه ی شفاف محافظی به نام گلپیدور مجهز می شود که وظیفه ی آن محافظت از چوب در برابر ضربات انگشت ریتیمک نوزانده است.

محصولات پیشنهادی

نارسیسو رودریگز فور هیم مردانه Narciso Rodriguez for Him
نام فروشگاه : بازار اینترنتی تسهیل آسان بخرید، آسان بفروشید
نارسیسو رودریگز فور هیر زنانه Narciso Rodriguez for Her
نام فروشگاه : بازار اینترنتی تسهیل آسان بخرید، آسان بفروشید
نارسیسو رودریگز آمبر ماسک زنانه Narciso Rodriguez Amber Musk for women
نام فروشگاه : بازار اینترنتی تسهیل آسان بخرید، آسان بفروشید
نارسیسو رودریگز فور هیر ل آبسولو زنانه Narciso Rodriguez for Her LAbsolu for women
نام فروشگاه : بازار اینترنتی تسهیل آسان بخرید، آسان بفروشید
عطر نارسیسو رودریگز فور هیم ادوپرفیوم Narciso Rodriguez for him eau de parfum
نام فروشگاه : بازار اینترنتی تسهیل آسان بخرید، آسان بفروشید