گزارش مشکل
Benro T660EX Tripod سه پایه بنرو مدل T660EX

Benro T660EX Tripod سه پایه بنرو مدل T660EX


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : پانزدهم ,خرداد ساعت 00:00
قیمت ۹۹,۰۰۰ تومان

توضیحات

بنرو T660EX سه پایه ای آلومینیومی و سبک از این شرکت است که استحکام بسیار خوب را به همراه قیمت مناسب و وزن سبک ارائه می دهد. این سه پایه با بیشینه ی تحمل وزن 3 کیلوگرم، کاملا مناسب دوربین /a> های کامپکت، شبه SLR و DSLR های سطح مبتدی است. این سه پایه دارای پایه /a> های چهار قطعه ای با قفل های گیره ای است که طول کوتاه پایه /a> در هنگام بسته بودن و نیز استحکام آن را تضمین می کنند. بیشینه ی ارتفاع 145 سانتی متر نیز از T660EX یک سه پایه ی قدی کاملا بلند و کاربردی می سازد. فراموش نکنیم که وزن این سه پایه چیزی در حد فقط 1250 گرم است که حمل و نقل آسان آن را تضمین می کند.
برای خرید یک سه پایه مناسب باید به موارد زیر توجه کنید:
وزن: فاکتور وزن در سه پایه ها از دو منظر قابل بررسی است؛ اول وزن خود سه پایه است که شما باید بتوانید با توجه به مورد استفاده ای که دارید این وزن را به راحتی در فواصل مورد نیاز حمل کنید. مورد دوم هم وزنی است که قرار است بر روی دوربین قرار دهید؛ که در واقع مجموع وزن دوربین و لنز شماست. اگر از یک دوربین DSLR معمولی به همراه یک لنز معمولی استفاده می کنید نیازی به سه پایه بزرگ و سنگین ندارید اما اگر از لنزهای سنگین وزن و تجهیزات اضافه بر روی دوربین خود استفاده می کنید مسلما باید به فکر یک سه پایه مناسب باشید.
تعادل: وزن زیاد همیشه معادل تعادل نیست؛ بد نیست پایه های سه پایه را تا آخر باز کنید و دوربین خود را نیز بر روی آن قرار دهید تا ببینید این سه پایه تا چه حد متعادل است. وقتی در مورد تعادل سه پایه تصمیم می گیرید به روزهای بادی هم فکر کنید.
پایه ها: تعداد قطعات پایه و مکانیزم قفل شدن پایه هم از دیگر مواردی هستند که باید در هنگام خرید سه پایه ها مورد توجه قرار گیرند. انتخاب سه پایه ای با مکانیزم قفلی که به راحتی بتوان آن را تنظیم کرد و در عین حال بتوان به این مکانیزم اطمینان داشت باعث می شود تا با خیال آسوده دوربین خود را بر روی آن قرار دهید.
سر سه پایه: در بسیاری از سه پایه های رده متوسط و به بالا قسمت سر سه پایه قابل تعویض است و شما می توانید با توجه به نیاز خود این قطعه را تعویض نمایید یا حتی سه پایه را بدون سر خریداری نمایید. سر سه پایه های عکاسی یا از مکانیزم گوی و مفصل استفاده می کنند که به سر سه پایه های بال هد مشهورند یا از مکانیزم پن و تیلت.

محصولات مشابه با Benro T660EX Tripod سه پایه بنرو مدل T660EX

نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی آی تک
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی آی تک
نام فروشگاه : عصر دیجیتال تجربه خریدی آسوده با یک کلیک فروشگاه عصر دیجیتال
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی البسکو.کام خرید با سرعت زندگی
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی البسکو.کام خرید با سرعت زندگی