Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/acc242b857ce59c7aa8352050230325e): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
هدست بلوتوث جیبی - قیمت 45,000 تومان
گزارش مشکل
هدست بلوتوث جیبی

هدست بلوتوث جیبی


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : سیزدهم ,خرداد ساعت 12:35
قیمت ۴۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

هدست بلوتوث جیبی مدل ۵۰۳

هدست بلوتوث

قیمت : ۴۵۰۰۰ تومان

هدست بلوتوث جیبی مدل ۵۰۳ محصولی با طراحی خوب و کیفیت مناسب می باشد تا شما بتوانید به راحتی در هر مکان به موزیک دلخوام خود گوش دهید.

قیمت : ۴۵,۰۰۰ تومان

از دیگر امکانات این هدست ،‌وجود دکمه های تعویض آهنگ بر روی هدست است که به راحتی می توانید آهگ ها را تعویض کنید . و در مواقع لزوم آهنگ را قطع و یا مجددا پخش کنید .

معمولا بسیاری از افراد جامعه در طول روز ، بخشی از وقت خود را به گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود می گذرانند. اما یکی از مشکلات موجود ، وجود سیم های دست و پاگیر می باشد . این مشکل برای ورزشکاران ، و همچنین هنگام گوش دادن به موسیقی در خیابان و در مکان های عمومی بیشتر خود را نشان می دهد .

اما با استفاده از هدست بلوتوث جیبی این مشکل ،‌به راحتی حل می شود . با این هدست دیگر نیازی به وصل هیچ گونه سیمی به موبایل یا پخش کننده موسیقی خود ندارید . این هدست جیبی با استفاده از بلوتوث به موبایل شما متصل می شود .  و شما می توانید با خیال راحت به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید .

قیمت : ۴۵,۰۰۰ تومان

با این هدست دیگر هیچ تماس تلفنی را از دست نمی دهید .

هدست بلوتوث جیبی ،‌دارای یک میکروفون کوچک برای مکالمه های تلفنی می باشد ،‌ چنانچه در حین گوش دادن به موسیقی موبایل شما زنگ بخورد ،‌ می توانید با دکمه مخصوص ،‌مکالمه تلفنی را وصل و با دوستان خود صحبت کنید .

دیگر امکانات هدست بلوتوث جیبی

پشتیبانی از پروفایل A2DP: شما می

محصولات مشابه با هدست بلوتوث جیبی

نام فروشگاه : فروشگاه زی شاپ
نام فروشگاه : هایپر مارکت مجازی دیجی نت کالا
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی الماس متنوع ترین فروشگاه ایرانیان
نام فروشگاه : میهن استور متنوع ترین فروشگاه ایرانیان
نام فروشگاه : میهن استور متنوع ترین فروشگاه ایرانیان