Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/900770e2b77d412922872c4fa50c5403): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
گردنبند آرن - قیمت 18,500 تومان
گزارش مشکل
گردنبند آرن

گردنبند آرن


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : نوزدهم ,خرداد ساعت 10:50
قیمت ۱۸,۵۰۰ تومان

توضیحات

گردنبند آرن در رنگ بندی جذاب و طراحی فوق العاده و بی نظیر می باشد که استفاده از آن می تواند زیبایی، رنگ وجلای خاصی به لباس شما ببخشد و مناسب استفاده با لباسهای رنگ شاد تابستانه است. در ساخت این گردنبند زیبا از نگین های زرد و آبی متناسب با فرم گردنبد استفاده شده که تناسب زیبایی به اثر بخشیده است. رنگ آبی اصیل، مقدس و آرامش بخش در کنار رنگ شاد و جذاب زرد ترکیب زیبایی خلق نموده که در کنار مهره های چوبی قهوه ای جلوه ای بی بدیل ایجاد کرده است. همچنین آویزهای فلزی انتهای گردنبد نیز بر زیبایی آن افزوده و یادآور زیورهای ترکمن است و اصالت خاصی به اثر بخشیده است. به دلیل استفاده از سنگ های صنعتی و مهرهای چوبی در ساخت آن، گردنبند دارای وزنی نسبتاً سبک بوده و استفاده از آن را راحت تر می کند.رنگ زرد نگین و مهره های چوبی در کنار رنگ فیروزه ای مهره ها، ترکیب رنگی زیبا و متعادلی ایجاد کرده است.

نکات نگهداری:

آلیاژ ورشو که در ساخت قسمت آویز گردنبند استفاده شده نسبت به رطوبت دارای مقاومت بسیار مناسبی است، اما قسمت بند گردن آویز که با مهرهای چوبی رنگین مزین شده است نسبت به رطوبت حساس است. بنابراین برای نگهداری این گردن آویز زیبا بهتر است مستقیماً با رطوبت تماس نداشته باشند و برای تمیز کردن آن از دستمالی که کمی با آب مرطوب شده استفاده شود.

نوع زیور گردنبند آویزدار
جنسیت زنانه
جنس ورشو
وزن 82g
جنس بند یا زنجیر مهره های چوبی
نقش موتیف نقوش هندسی
فرم موتیف هلالی و انتزاعی
رنگ موتیف طلایی
ابعاد 11cm*6.5cm
رنگ نگین فیروزه ای، زرد، سرخ
نوع نگین ---
فرم نگین گرد، اشک
تعداد نگین اصلی 1
طول بند یا زنجیر 25cm
ضخامت محصول 3mm
ضخامت بند یا دسته 8mm
نوع صنعت محصولات فلزی
نوع طرح مدرن-سنتی
نوع تکنیک ریخته گری فلز
نام هنرمند ---
نحوه بسته شدن گیره قفلی
محل تولید ---

محصولات مشابه با گردنبند آرن

نام فروشگاه : برترین کالاها تجاره مرکز خرید اینترنتی
نام فروشگاه : مزون لباس و شوی دایمی لباس ترک نیاز خرید لباس زنانه و لباس ترک زنانه
نام فروشگاه : ساعت مچی ادکلن عینک آفتابی فروشگاه اینترنتی یکدونـه