Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/cb4b345642a9910a9a986a9f6070bc71): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
Projects & Visio 2016 + Collection (Ver.2) - قیمت 12,500 تومان
گزارش مشکل
Projects & Visio 2016 + Collection (Ver.2)

Projects & Visio 2016 + Collection (Ver.2)


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : شانزدهم ,خرداد ساعت 20:59
قیمت ۱۲,۵۰۰ تومان

توضیحات

مجموعه نرم افزارهای Projects & Visio

دارای اتوران اختصاصی به همراه فیلم و فعال سازی

شامل فونت فارسی

+ آمــوزش Project 2016 و Visio 2016

Project: کنترل پروژه یکی از اصلـی ترین و پرکـاربردترین دروس مهندسـی صنـایع می باشد که در حـال حاضـر می توان گفت تمامی شرکت ها از مبحث کنترل پروژه برای پیش بینی وضعیتشان استفاده می کنند. برای سهولت در امر کنترل پروژه از نرم افزار شود. این نرم افزار به 10 سال است كه به بازار ایران وارد شده و به شكل گسترده توسط كاربران و برنامه ریزان پروژه مورد استفاده واقع می شود. مهندسان كنترل پروژه عموماً از این نرم افزار به عنوان ابزاری جهت مدیریت زمان پروژه ها استفاده می كنند.

Visio: را می توان به عنوان ابزاری پیشرفتـه جهت رسـم چـارت های سـازمانی، نمودار فعـالیت های کاری و... نـام برد. مایکروسافت ویزیو قالب های حرفه ای و مدرن و همچنین اشکال و آبجکت های پرکاربرد را مطابق با استانداردهای جهانی و به صورت از پیش طراحی شده در اختیار شما قرار داده و به شما کمک می کند تا به آسانی رسم نمودارهای سازمانی پیچیده خود را آغاز کنید و سپس به راحتی بین نمودار رسم شده و پایگاه داده (مانند اکسل) ارتباط برقرار کنید. بوسیله Visio می توانید به طراحی دیاگرام های شبکه، فلوچارت های اداری و سازمانی، چارت اطلاعاتی، تقویم ها و... بپردازید.

Sharepoint Designer: یک بستر نرم افزاری تحت وب است که توسط شرکت مایکروسافت تولید و عرضـه شده است. این برنامه شامل مجموعه ای از تکنولوژی های چند منظوره تحت وب بوده که بر روی یک ساختار فنی قوی قرار گرفته است. به صورت پیش فرض رابط کاربری SharePoint مشابه مایکروسافت آفیس است و یکپارچگی بالایی با این مجموعه دارد. یک ویرایشگر HTML و ابزار است که برای ایجاد و تغییر سایت ها، گردش کارها و صفحات SharePoint از آن استفاده می شود. این برنامه یک نرم افزار و طراحی سریع وب سایت می باشد. این نرم افزار که از چند سال پیش در واقع جایگزینی برای نرم افزار در مجموعه Office سابق شده است، توانسته طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند.

- نسخه های 2013 و 2016 بر روی ویندوز XP نصب نمی شوند.

محصولات مشابه با Projects & Visio 2016 + Collection (Ver.2)

PowerMILL & Mastercam Collection 2016 (Ver.2)
نام فروشگاه : شرکت مهندسی پرنیان
Antivirus Collection 2016 (Ver.14
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی دنیا سافت آموزشی نرم افزار و بازی های کامپیوتری
Matlab Collection Part1 Ver.2
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی دنیا سافت آموزشی نرم افزار و بازی های کامپیوتری
Matlab Collection Part2 Ver.2
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی دنیا سافت آموزشی نرم افزار و بازی های کامپیوتری
FL Studio Collection 2016 (Ver.4)
نام فروشگاه : شرکت مهندسی پرنیان