Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/a4063f622c24731563e9975888b2ca23): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ قرمز - قیمت 133,000 تومان
گزارش مشکل
قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ قرمز

قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ قرمز


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : پانزدهم ,خرداد ساعت 00:00
قیمت ۱۳۳,۰۰۰ تومان

توضیحات

قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ قرمز

قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ قرمز محصولی منحصر به فرد از کشور آمریکا است که استاندارد GMP را نیز از کشور آمریکا دریافت کرده است.

آیا اضافه وزن زیادی دارید و همه راه های لاغری را انتخاب کرده اید؟ آیا از ظاهر خود ناراضی هستید و درجمع دوستان و در مهمانی ها خجالت می کشید؟ ما به شما strong> قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ قرمز را پیشنهاد میکنیم.

قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ قرمز NATURAL SLIMMING هیچ گونه عوارضی ندارد و کاملا گیاهی می باشد .

ویژگی های قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ قرمز اصل ( Natural Max Slimming RED )

این قرصها اشتها را کاهش داده و سوخت و ساز بدن را افزایش میدهد و تاثیر گذاری سریعی خواهد داشت و در عرض سه روز نتایج اولیه قابل مشاهده می باشد . همچین قرص های اسلیمینگ قرمز استقامت بدن را در تمرینات هوازی افزایش می دهد. این قرصها از تبدیل قند ها به چربی اضافه جلوگیری میکنند و تاثیر فوق العاده بر روی چربی های انباشته شده و حتی قدیمی در قسمت شکم پهلو ران و بازو دارند . شما در هر دوره استفاده از این کپسول ها به صورت تضمینی ۱۰ الی ۱۷ کیلوگرم لاغرتر خواهید شد .

تشخیص قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ قرمز اورجینال :

دارای دو بسته کپسول ۲۵ تایی با ساختار متفاوت هستند و دارای هولوگرام Natural Max Extra می باشد . همچنین نوشته های برجسته Slimming روی درب بالایی جعبه و روی هر دو طرف جعبه وجود دارد و رنگ کپسولها به دو رنگ قرمز و شیشه ای می باشد .

روش مصرف صحیح قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ قرمز :

محتویات هر بسته اسلیمینگ قرمز با هم متفاوت است ، یک بسته که جمله Fat Burner Capsule و بسته دوم که جمله Appetite Reducer Capsule بر روی آن درج شده است .

از بسته چربی سوز Fat Burner Capsule نیم ساعت قبل از تمرین هوازی روزانه ۱ کپسول مصرف شود

از بسته لاغری Appetite Reducer Capsule بیست دقیقه بعد از میل کردن صبحانه روزانه ۱ کپسول کامل مصرف شود .

موارد منع مصرف :

افرادی که ورزش نمیکنند از این قرصها استفاده ننمایند و همچنین افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۵۰ سال و زنان باردار و شیرده و بیماران مبتلا به بیماری قلبی – فشار خون بالا – فشار خون پایین – دیابت – بیماری های کلیوی و کبدی