گزارش مشکل
سرویس 8 پارچه تابه و قابلمه سرامیک کاندید مدل دسته پروانه درب شیشه ای قرمز Candid Ceramic Red 8 PCS Cookware Set With Glass Lid Butterfly Handle

سرویس 8 پارچه تابه و قابلمه سرامیک کاندید مدل دسته پروانه درب شیشه ای قرمز Candid Ceramic Red 8 PCS Cookware Set With Glass Lid Butterfly Handle


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : بیست و سوم ,خرداد ساعت 15:00
قیمت ۲۷۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

سرویس های 8 پارچه کاندید در مدل های دسته کلاسیک و دسته پروانه ای تولید می شود که در هر دو مدل با درب های پیرکس و درب های فلزی تولید می شود. سرویس 8 پارچه سرامیک کاندید در این مدل به رنگ قرمز است و در چندین رنگ مختلف و زیبا تولید می شود. این سرویس شامل 3 قابلمه در سایز های 20،24و 28 و یک تابه دو دسته سایز 28 است که پوشش داخلی آنها از جنس سرامیک سفید رنگ است و همه ی اقلام همراه با درب پیرکس می باشند.
عمومی
برند کاندید
نوع ظروف پخت و پز
کشور تولید کننده ایران
ویژگی های فیزیکی
ابعاد قابلمه ها به قطر 20cm، 24cm، 28cm و تابه دو دسته به قطر 28cm
رنگ قرمز
تعداد پارچه ها 8 پارچه
جنس سرامیک
جزئیات بسته ارسالی از "شوش مال"
محتوای بسته سرویس 8 پارچه شامل سه عدد قابلمه با درب پیرکس و یک عدد تابه دو دسته با درب پیرکس
ملاحظات خرید از "شوش مال"
ملاحظه 1: تلاش شده است تا مشاهده این محصول توسط شما به درستی صورت پذیرد؛ اما ممكن است 5% تغییر در رنگ وطرح محصول واقعی به دلیل وضوح متفاوت مانیتور شما یا نورپردازی در زمان عكس برداری وجود داشته باشد.
ملاحظه 2: ملحقات درج شده در تصویر تنها به منظور افزایش صحت ودقت انعكاس محصول واقعی است و برای فروش نیست.
قوانین مرجوعی "فروشگاه اینترنتی شوش مال"
توجه: از خریداران محترم تقاضا می شود تا هر گونه شكستن یا آسیب به محصول را در حین نقل و انتقال در طول 48 ساعت از زمان تحویل به قسمت خدمات پس از فروش اطلاع دهند تا تیم ما توضیحات لازم در مورد معیارهای جا به جایی محصول را ارائه دهند. لطفا قوانین مرجوعی شوش مال را مطالعه فرمایید. هرگونه گزارش بعد از گذشت 48 ساعت در چهارچوب قوانین مرجوعی قرار نمی گیرد. ضمنا نقایص ساخت محصول مشمول گارانتی ساخت خواهند بود.
نکات مورد توجه "شوش مال"
نکته 1: تلاش شده است تا تمامی اطلاعات درج شده در شوش مال از بالاترین میزان صحت وسقم برخوردار باشند، درصورت مشاهده هرگونه اطلاعات ناقص یا نادرست لطفآ آن را گزارش كنید. به نظر شما ویژگی ذكرنشده مهمی برای این محصول وجود دارد؟ موارد فراموش شده را به ما بگویید. آیا تمایل دارید تا دیدگاهتان را درمورد تصاویر یا قیمت پایین تر این محصول بیان كنید؟ با ما درارتباط باشید.
نکته 2: ابعاد ذکر شده اندازه گیری از سطوح خارجی محصول در بیرونی ترین نقاط است. تمام اندازه ها به سانتی متر است و ممکن است به نزدیکترین عدد بالا یا پایین گرد شده باشند.

محصولات مشابه با سرویس 8 پارچه تابه و قابلمه سرامیک کاندید مدل دسته پروانه درب شیشه ای قرمز Candid Ceramic Red 8 PCS Cookware Set With Glass Lid Butterfly Handle