گزارش مشکل
NightSky 20X80 New دوربین دوچشمی نایت اسکای 20X80 جدید

NightSky 20X80 New دوربین دوچشمی نایت اسکای 20X80 جدید


امتیاز : 3/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : هفدهم ,خرداد ساعت 00:00
قیمت ۶۵۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

دوربین های دوچشمی با بزرگ نمایی تقریبی 20 برابر و قطر شیئی حدود 80 میلی متر برای استفاده نجومی بسیار مناسب¬اند. دهانه بزرگ، گردآوری زیاد نور و شفافیت تصویر، این دوچشمی /a> را به انتخابی درست برای رصد اجرام کم نور و گسترده¬ی اعماق آسمان تبدیل /a> کرده است. رصد عوارض سطحی ماه (مانند گودال ها و کوه ها) می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند.
با این دوچشمی /a> می توانید هلال کوچک و زیبای زهره را مشاهده کنید. رصد قمرهای گالیله¬ای مشتری و پایش حرکت¬شان در اطراف سیاره با این دوربین /a> لذت بخش است. اگر کمی از شهر فاصله بگیرید می توانید ده ها جرم غیرستاره ای مانند خوشه های باز، سحابی ها و کهکشان ها را با این دوربین /a> ببینید! حتماً می¬دانید که برای دیدن این اجرام علاوه بر توان گردآوری نور کافی، به میدان دید باز نیز نیاز دارید. در واقع نمایی که دوربینی دوچشمی در میدان دید بازش از خوشه¬های ستاره¬ای و سحابی¬ها (که اجرام گسترده¬ای هستند) تشکیل می¬دهد، از نمای تلسکوپی¬شان بسیار جذاب¬تر است.
مردمک خروجی مناسب، فاصله مناسب چشمی ها از همدیگر و قابلیت تغییر این فاصله نسبت به فاصله چشم های کاربر و نیز بدنه مقاوم از دیگر مزایای این دوچشمی /a> است.
منشورهای دوربین از نوع Bak 4 و بسیار شفاف¬اند و مانند عدسی¬های به کار رفته در دوربین، اندود ضدبازتاب کامل دارند. نسبت به نمونه¬های کمی کوچکتر که دهانه¬ی 70 میلیمتر دارند، تا 30 درصد نور بیشتری گردآوری می کنند.
در محور میانی دوربین دوچشمی، رابط اتصالی برای قرار دادن دوربین روی سه¬پایه تعبیه شده است. در واقع برای استفاده¬ی نجومی از این دوربین /a> لازم است آن را روی سه¬پایه¬ای مناسب قرار دهید. بدون استفاده از سه-پایه نمی¬توان مدتی طولانی دوربین را در دست نگه داشت و به سمت سوژه¬های مورد نظر نشانه رفت.
سه¬پایه¬های مدل 6001 فنسیر، 6902 وِترا و M184V پولاری وِلبون برای این کار پیشنهاد می¬شود.

محصولات مشابه با NightSky 20X80 New دوربین دوچشمی نایت اسکای 20X80 جدید

نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
نام فروشگاه : فروشگاه ایران تلسکوپ، خرید و فروش تلسکوپ های نجومی
نام فروشگاه : فروشگاه هفت آسمان
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی دیجی کالا