گزارش مشکل
سرویس 137پارچه قاشق و چنگال جیفینی طرح شیکاگو Giffini Chicago 92PCS Stainless Steel Cutlery Set

سرویس 137پارچه قاشق و چنگال جیفینی طرح شیکاگو Giffini Chicago 92PCS Stainless Steel Cutlery Set


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : سیزدهم ,خرداد ساعت 17:26
قیمت ۲۳۱,۰۰۰ تومان

توضیحات

عمومی
برند جیفینی
نوع غذاخوری و پذیرایی
کشور تولید کننده ایتالیا
جزئیات بسته ارسالی از "شوش مال"
تعداد پارچه ها 137 پارچه
محتوای بسته یک سرویس 137 پارچه قاشق و چنگال شامل18 عدد قاشق /a> غذاخوری،18 عدد چنگال /a> غذاخوری، 18عدد قاشق چای خوری،18 عدد قاشق /a> مربا خوری،18 عدد قاشق /a> شربت،18 عدد کارد میوه ،18 عدد چنگال /a> میوه،3 عدد کفگیر،3 عدد ملاقه ،3 عدد قاشق /a> خورشت،1 عدد ملاقه کوچک ،1 عدد کیف چرمی /a>
ملاحظات خرید از "شوش مال"
ملاحظه 1: تلاش شده است تا مشاهده این محصول توسط شما به درستی صورت پذیرد؛ اما ممكن است 5% تغییر در رنگ وطرح محصول واقعی به دلیل وضوح متفاوت مانیتور شما یا نورپردازی در زمان عكس برداری وجود داشته باشد.
ملاحظه 2: ملحقات درج شده در تصویر تنها به منظور افزایش صحت ودقت انعكاس محصول واقعی است و برای فروش نیست.
قوانین مرجوعی "فروشگاه اینترنتی شوش مال"
توجه: از خریداران محترم تقاضا می شود تا هر گونه شكستن یا آسیب به محصول را در حین نقل و انتقال در طول 48 ساعت از زمان تحویل به قسمت خدمات پس از فروش با تماس به سامانه تلفنی شوش مال اطلاع دهند تا تیم ما توضیحات لازم در مورد معیارهای جا به جایی محصول را ارائه دهند. لطفا قوانین مرجوعی شوش مال را مطالعه فرمایید. هرگونه گزارش بعد از گذشت 48 ساعت در چهارچوب قوانین مرجوعی قرار نمی گیرد. ضمنا نقایص ساخت محصول مشمول گارانتی ساخت خواهند بود.
نکات مورد توجه "شوش مال"
نکته 1: تلاش شده است تا تمامی اطلاعات درج شده در شوش مال از بالاترین میزان صحت وسقم برخوردار باشند، درصورت مشاهده هرگونه اطلاعات ناقص یا نادرست لطفآ آن را گزارش كنید. به نظر شما ویژگی ذكرنشده مهمی برای این محصول وجود دارد؟ موارد فراموش شده را به ما بگویید. آیا تمایل دارید تا دیدگاهتان را درمورد تصاویر یا قیمت پایین تراین محصول بیان كنید؟ با ما درارتباط باشید.
نکته 2: ابعاد ذکر شده اندازه گیری از سطوح خارجی محصول در بیرونی ترین نقاط است. تمام اندازه ها به سانتی متر است و ممکن است به نزدیکترین عدد بالا یا پایین گرد شده باشند.