گزارش مشکل
تاتو موقت شیمر با ۱۰ شابلون رنگ
قیمت ۱۴,۸۰۰ تومان

توضیحات

نقد و بررسی تاتو موقت شیمر با ۱۰ شابلون رنگ
تاتو های دائمی میتواند برای سلامتی زیان آور باشد ولی راهی هست که اگر علاقه به تاتو داری از تاتو موقت برمودا استفاده کنید فقط کافیست به آدرس زیر بروید محصولی کاملا بهداشتی

4 گروه از افراد هستند که به فکر پاک کردن تاتو /a> می افتند:

اولین گروه کسانی هستندکه بعد از تاتو به هر دلیل پشیمان می شوند مثلا سلیقه شان تغییر می کند یا یکنواختی آن دلشان را می زند یا... و جالب است بدانید در تحقیقی که به عمل آمده، مشاهده شده حدود 70 درصد از افراد ساعتی بعد از خالکوبی از این عمل خود پشیمان می شوند.

گروه دومی که به دنبال پاک کردن تاتو /a> هستند کسانی اند که اعتقاد دارند آرایشگر آن طور که باید کارش را درست انجام نداده است مثلا طرح تاتو /a> در چشم یا ابرو آن طور که باید قرینه نیست و لازم است برای قرینه شدن قسمتی از طرح یک طرف پاک شود.

گروه سوم هم افرادی هستند که بعد از تاتو دچار واکنش های حساسیتی (آلرژیک) به رنگ تاتو می شوند، بنابراین لازم است آن رنگ از داخل پوست خارج شود.

اما گروه چهارم بیشتر شامل آقایان می شود و کسانی هستند که به هر دلیلی روی بدن خود خالکوبی انجام داده اند و اکنون یا به دلیل پشیمانی یا به دلیل قوانین استخدام در سازمان های نظامی و... مجبور به پاک کردن خالکوبی دست و پا یا تنه خود هستند.

رنگ هایی که سخت پاک می شوند

رنگ های سیاه و قهوه ای پررنگ معمولا به لیزر جواب مثبتی می دهند و به راحتی پاک می شوند، اما اغلب پاک کردن رنگ های قرمز با مشکلاتی همراه می شود و رنگ قرمز دیرتر به لیزر جواب می دهد. پاك کردن رنگ های سبز و آبی نیز ممکن است با مشکلاتی مواجه شود در عین حال خالکوبی (تاتو)های سفید یا خالکوبی (تاتو)های همرنگ پوست ممکن است بر اثر لیزر تبدیل به رنگ خاکستری یا سیاه شود.

آکادمی پوست ایالات متحده به طور بالقوه جوهر خالکوبی را مضر و غیراستاندارد می داند و به همین دلیل معلوم نیست استفاده از این جوهرها چه عوارضی را به همراه می آورد.

تاتو موقت چیست؟

اگر دوست دارید طرح های زیبا رو روی بدن خود داشته باشید میتوانید از تاتوی موقت استفاده کنید.این نوع تاتو ویژگی خوبی دارد که شما میتوانید آنرا در مواقعی مانند پشیمانی یا تعویض طرح و دلایل دیگر آنر را پاک کنید.
اطلاعات کامل در باره تاتو دائم :

در ایران نیز "تاتو" با نام"خالکوبی" سابقه ای طولانی دارد. پنجاه سال پیش تاتو در طبقه ای خاص رواج یافت و بزرگی تصویر انتخاب شده، افتخاری برای او محسوب می شد.به عبارت دیگر تاتو همان خال کوبی است که درقدیم انجام می شده است، با این تفاوت که در زمان های قدیم از تصاویر شیر و اژدها برای اثبات پهلوانی استفاده می شد و امروزه صرفاً جهت آرایش، خط باریکی روی پلک چشم ، داخل ابرو یا دور لب تاتو می شود .


● قبل از تاتو،خوب فکر کنید:


در این بخش میخوام در مورد مسائلی که قبل از تاتو باید بهشون توجه کرد صحبت کنم،تاتوی بدن همونقدر که میتونه باعث زیبائی و خوشحالی بشه،به همون نسبت هم میتونه باعث ناراحتی و نا زیبائی بشه اگر به چند نکته توجه نشودد.
اول اینکه در مورد زدن تاتو (مخصوصاً تاتو بدن ) به نتیجه ۱۰۰% برسید و اگر شک یا دودلی دارید،باز هم صبر کنید و بیشتر تحقیق کنید، دوم اینکه تاتو کار خودتون رو پیدا کنید،نظر به سلیقه ای که دارید،بهترین تاتو کار رو انتخاب کنید،کارهاشو ببینید،فقط به دلیل اینکه بعضیها میگن که فلانی کارش خیلی خوبه،بدنتون رو دستش نسپارید،حتماً قبل از تاتو کارهاشو ببینید و به تعاریف دوستان اعتماد نکنید، تاتو یک هنر کاملاً سلیقه ای هست شاید من از یک طرح و طراح خیلی خوشم بیاد در صورتی که شما اون رو نمیپسندید،یا بالعکس،و کلاً هم نمیتونم کسی رو ۱۰۰% تضمین کنم که شما با خیال راحت تاتوتون رو بهش بسپارید،و اصولاً هم از نظر حرفه ای این کار درستی نیست!
برای اینکه از تاتوی بدنتون راضی باشید به نکاتی باید توجه کنید،سومین نکته اینکه طرح یا طرح هائی که انتخاب میکنید،حتماً با بدنتون هماهنگ باشه، به این معنی که به بدن های ظریف معمولاً طرح های ظریف، و به بدن های ورزشکاری، طرح های بزرگتر بیشتر جلوه داره، مثلاً اگر آقا پسری که هیکل ورزیده،سینه و بازوهای درشتی داره ، مسلماً اگرتاتوی یه قلب یا گل کوچیک روی بازو یا سینش بزنه نه جلوه داره و نه اصلاً زیباست ،شاید یک تاتوی دراگون یا اسنک بزرگ،خیلی برای این مدل بدن زیباتر باشه و همینطور بالعکس. همینطور طرح هائی که ممکنه بعداً پشیمون بشید رو توصیه میکنم نزنید،هر چند امکان ترمیم هست ولی خوب از اول مطمئن باشید بهتره.
نکته دیگه اینکه بعد از زدن تاتو روی بدنتون، مطمئن باشید اون طرح بهترین تاتو و طرحیه که میتونست به بدنتون بیاد و طرح های دیگه،هر چند که خیلی هم زیبا باشن،به زیبائی تاتوی شما نیست،۱۰۰% دوستانتون و کسائی که تاتوی بدنتون رو ببینند،همگی به خوش سلیقگیه شما نیستند،شاید خیلیها خوششون بیاد یا خیلیها بدشون بیاد،مهم اینه که شما اون طرح و تاتو رو انتخاب کردید و دوستش دارید ،پس اگر کسی بی جهت گفت که تاتوی زیبائی نیست؛ شما به انتخاب خودتون شک نکنید بلکه به سلیقه اون شخص شک کنید!
نکته دیگه و آخرین نکته ای که میتونم بگم این که بعد از زدن تاتو،مراقبت از اون خیلی مهمه،مخصوصاً چند روز اول،با روغن های مخصوص باید چرب نگهش دارید واگر زخم و دلمه ای شد نکنیدش، بعضی از تاتوها با یک روز، کارشون تموم نمیشن و چندین روز و بعضی تاتوها چندین ماه!! طول میکشن که باید مراقبت لازم رو از تاتو و پوستتون بکنید تا نتیجه ای دلخواه بدست بیارید.


● نواحی مختلف بدن که برای تاتو مناسب است:


در این بخش قسمتهائی از بدن رو که برای تاتو کردن جالبتر و زیباتر هستش رو توضیح بدم، تو بعضی از موارد تاتوی کل بدن نشون داده میشه و شاید از نظر خیلیها،افراط دراین ضمینه نه تنها فرد رو زیبا نمیکنه، بلکه جلوه زشتی هم داشته باشه .
به غیر از اون دسته افرادی که تمام بدنشون رو تاتو میکنن (که تو ایران خیلی نادره این کار) بفیه افراد ،بسته به جنسیت قسمتهای بخصوصی رو تاتو میکنن که مشخصه،البته بعضی ها هم ابتکاراتی به خرج میدن و قسمتهائی رو تاتو میکنن که خوب حتماً دلیلی براشون داره که تو بحث ما نیست.

بازوها که یا به صورت طرح های مختلف و یا به صورت باند مورد تاتو قرار میگیره . بالای سینه که یا با یک تاتوی گل یا هر طرح کوچک دیگه ای یا به صورت قرینه تاتو میشه. دور ناف که معمولاً از طرح های دایره ای استفاده میکنن . ساق پا، بالای قوزک پا که یا طرح های کوچک و یا به صورت باند استفاده میشه . زیر گردن که بیشتر از طرح های قرینه استفاده میکنن و بالاخره کتف ها که اون هم بیشتر از طرح های کوچیک استفاده میکنن . البته جاهای دیگه ای مثل خود سینه ها و ساقهای پا هم مورد استفاده قرار میگیره .
قسمتهای مختلف بدن آقایون،که مورد تاتو قرار میگیره نسبت به خانوما تنوع کمتری داره و اکثر طرح هائی که بکار میره طرح های بزرگه ولی حجم بیشتری از بدن رو نسبت به خانوما اشغال میکنه و بالطبع برای تاتو کار سخت تر هم هست.به طور مثال یک طرح پروانه که رو بدن یک خانوم خیلی زیباست شاید رو بدن یک آقا زیاد جالب نباشه که به عواملی مثل پوست شفاف خانومها و اینکه بدن خانومها نسبت به آقایون از موی کمتری برخورداره بستگی داره و کلاً فیزیک ظریف خانومها باعث شده که از طرح های ظریف تری نسبت به آقایون استفاده بشه. بازوها از مهمترین قسمتهائیه که برای تاتوی آقایون در نظر گرفته میشه و به چند دسته تقسیم میشه،تاتوهائی که به صورت باند دور بازو شکل میگیره ، تاتوهائی که فقط روی بازو نقش میبنده ، تاتوهائی که کل بازو، آرنح؛و ساق دست رو تا مچ دست پوشش میداده . تاتوهائی که از پشت کتف شروع و به بازو ختم میشه . تاتوهائی که از پشت کتف شروع و یا تا آرنج و یا تا مچ دست ادامه پیدا میکنه . روی سینه ها که یا به صورت تک طرح با به صورت طرح هائی که تا پائین ویا تا بازو ادامه پیدا میکنه . روی کتف ها که اونم یا به صورت قرینه یا تک طرح ویا طرح هائی که دو طرف ویا فقط یک طرف کتف استفاده میشه . طرح هائی که تمام پشت بدن رو میگیره،از گردن تا کمر ، ساق پا ، زیر کمر که بیشتر به صورت قرینه استفاده میشه،،، البته قسمتهای مختلف دیگه ای هم برای تاتو مناسب هست که دراینجا فقط نماهائی که بیشتر استفاده میشه ذکر شد.

● انواع و کاربردهای تاتو:

تاتو انواع مختلف و کاربردهای متنوعی دارد. می توان از یک منظر آن را تنها روشی برای تزیین، نشان دادن وابستگی شخص به گروه یا عقیده ای خاص، تنوع طلبی، آرایش دائمی و... دانست؛ اما از منظری دیگر می توان آن را راهی برای پوشاندن و از بین بردن نقایص مختلف مانند نقایص مادرزادی یا اکتسابی دانست. اگر چه در ایران تاتو کردن، حتی از نگاه یک روش درمانی باز هم توسط پزشکان انجام نشده و یا بسیار به ندرت انجام می شود، اما نمی توان منکر فواید درمانی آن برای افراد نیازمند شد.

محصولات مشابه با تاتو موقت شیمر با ۱۰ شابلون رنگ

نام فروشگاه : فروشگاه
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی آرمین
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی‌ آذرسِل, خرید اینترنتی, محصول جدید
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی مارکت 98
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی موش