Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/92adf8d6fd16732dc6ad6775cadd785b): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
کتاب آموزشی اصول حسابداری - قیمت 35,000 تومان
گزارش مشکل
کتاب آموزشی اصول حسابداری

کتاب آموزشی اصول حسابداری


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : هفدهم ,خرداد ساعت 00:00
قیمت ۳۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

کتاب آموزشی اصول حسابداری 21

وضعیت:

قیمت: 350,000 ریال

روش ارسال: از طریق پست

مبدإ ارسال: ری

معرفی محصول:

کاربرمحترم قبل از سفارش به نکات ذیل توجه فرمائید.
1- اگر سفارش خرید پستی(دریافت وجه درب منزل مشتری همزمان با تحویل کالا) را دارید که دریافت کالا حداقل 4 الی 7روز کاری می باشد. به سایت سافت ری www.softrey.org مراجعه نمائید.
2-اگرخرید نقدی آنلاین دریافت کالاحداقل 2 الی 3 روز کاری را دارید در همین سایت سفارش دهید.
باتشکر و سپاس
مدیر سایت سافت ری نیاز روز.


كامل ترین ( كتاب اصول حسابداری ) از نظر انجمن حسابداران خبره ایران

برای اولین بـار در ایــران
مطالعه و یادگیری این كتاب نیـازی به استـاد ندارد
معتبـرترین- كاربـردی ترین- ساده ترین و كامل ترین
كـتـاب مرجع
اصـول حسـابـداری
كه تا به حال در ایران تـالیف شده است
برای :
دانشجـویان رشتـه حسابداری دانشگاههای سراسر كشور
( دانشگاههای دولتی - آزاد اسلامی - پیـام نور - علمی كاربـردی )
دانش آموزان آموزش و پرورش در رشته حسابداری ( كـار دانش )
كارآمـوزان فنی و حرفه ای رشته حسابداری-آموزشگاههای آزاد
و
كلیه افراد و مشاغل علاقه مند به یاد گیری حسابداری دستی و كامپیوتـری
به همراه
آموزش كامل نرم افزار حسابداری دوبل استاندارد پـارسـا 2000 و پـدیـده و مثالهای حل شده توسط این نرم افزار بسیار پیشرفته و قدرتمند
این كتاب در ماهنامه انجمن حسابداران خبره ایران شماره 197 صفحه 94 و روزنامه اقتصاد پویا شماره 1198 صفحه 6 در شهریور ماه 87 به عنوان بهترین و كامل ترین كتاب مرجع اصول حسابداری در ایران شناخته و به دانشجویان و حسابداران معرفی شده است
این كتاب بر اساس تمامی استانداردهای جهانی حسابداری دوبل و قوانین مالی و مالیاتی و دفتر نویسی قانونی در ایران تالیف و همگام با آن نرم افزار حسابداری دوبل استاندارد پارسا 2000 طراحی و برنامه نویسی شده است
مولف این كتاب و طراح و برنامه نویس این نرم افزار ها
آقـای مهنـدس
(( منـصـور بـروجـردیـان ))
برجسته ترین و زبده ترین فرد در زمینه های حسابداری - حسابرسی - و طراحی نرم افزارهای حسابـداری در ایـران می باشنـد


كتاب اصول حسابداری تالیف آقای مهندس منصـور بـروجـردیـان- به لحاظ شیوه نگارش و توضیحات بسیار روان مطالب درسی اصول حسابداری و توجه بسیار دقیق و دیدی موشكافانه به مباحث حسابداری - در نوع خـود بـی نظیـر می باشـد .
در این كتاب شما با دروس و مباحث اصول حسابداری 1 و 2 و 3 با تمامی سرفصلهای درسی این رشته از ابتدا و تعاریف اولیه حسابداری - تا تهیه صورتهای مالی - بطور كامل آشنا خواهید شد .
در این كتاب تمامی مباحث و دروس اصـول حسابـداری با ارائه مثال های مختلف به شما آموزش داده شده و در فرصتی كوتاه و مدتی بسیار كم - و با شیوه ای بسیار گویا و روان- به راحتی از شما یك حسابدار تمام عیار خواهد ساخت و آنقدر راحت و آسان این فن را فرا خواهید گرفت كه حتی پیش تر از این فكرش را هم نمی كردید كه به این راحتی حسابداری را فرا گرفته و به آن مسلط خواهید شد .
یكی از ویژگی های منحصر به فرد این كتاب - كه آن را از سایر كتب اصول حسابداری متمایز نموده و هیچ كتاب اصول حسابداری با چنین شیوه و متدی تا به حال تالیف نشده است- فصل آموزش نرم افزار دوبل استاندارد پارسا 2000 و پـدیـده و طـرح 2 مسئله نمونه و كامل حسابداری و حل آنها - كه توسط این نرم افزارها انجام پذیرفته است بوده - كه مشاهده و مطالعه این مسائل حل شده با تمامی گزارشات مالی آن - شما عزیزان را با انجام امورات حسابداری شركتها و فروشگاهها و مؤسسات كاملاً آشنا می سازد .
در این كتاب شما مجموعه كاملی از 1 ) آموزش دروس اصول حسابداری 2 ) آموزش نرم افزار حسابداری پارسا 2000 و پدیده 3 ) طریقه استفاده از نرم افزار حسابداری برای انجام عملیات حسابداری شركتها و مؤسسات 4 ) آشنایی با دفاتر قانونی و طریقه تحریر دفاتر قانونی با نرم افزارهای حسابداری و …..- را یاد خواهید گرفت .
با توجه به مطالب فوق به تمامی دانشجویان - دانش آموزان- كارآموزان- حسابداران و صاحبان مشاغل مختلف و مدیران شركتها و مؤسسات و كلیه افرادی كه می خواهند حسابداری را خیلی زود و خیلی راحت فرا بگیرند - توصیه می نماییم كه حتماً این كتاب را تهیه و مورد مطالعه قرارداده و ( حسابداری را شیرین ) یاد بگیرند .


کتاب آموزشی اصول حسابداری
تاریخ ثبت: 1392/9/5 تاریخ به روزرسانی: 1394/9/10
وزن: 1100 Gram
قیمت: 350,000 ریال
بازدید: 1,768
فروشنده: فروشگاه اینترنتی سافت ری

اینجانب سید شجاع جهرمی فروشنده این محصول می باشم. پس از ثبت سفارش، به اطلاعات تماس من دسترسی خواهید داشت و پاسخگوی سوالات شما خواهم بود.

مشاهده سایر محصولات این فروشنده> کتاب آموزش کامل حسابداری صنعتی
> کتاب آموزشی اصول حسابداری
> نرم افزار آموزش دبستانی ها، دوم ابتدائی (لوح سما)

محصولات مشابه با کتاب آموزشی اصول حسابداری

نام فروشگاه : خرید کتاب
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی بخوان دات کام
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی بخوان دات کام
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی انتشارات بازاریابی
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی نورشاپ