Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/84eed6160efee1e0ca6742b591b15041): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
دوربین مداربسته هوشمند اسمارت - قیمت 22,500 تومان

توضیحات

دوربین مدار بسته هوشمند اسمارت دارای 16 گیگا بایت حافظه داخلی است .

بدون نیاز به دستگاه DVR قابلیت ضبط تصویر و صدا را به مدت یک ماه با کیفیت مناسب دارد.
این دوربین /a> یک IP Camera نیز می باشد ، شما براحتی می توانید از راه دور تصویر و صدای محل دوربین را از طریق کامپیوتر /a> و موبایل و تبلت مشاهده کنید.
به جای صرف هزینه هنگفت برای خرید /a> UPS تنها با نصب باتری مخصوص دوربین /a> S18 حتی در زمان قطعی برق نیز شما هیچ تصویری را از دست نمی دهید.
با فعال کردن سیستم تشخیص حرکت، دستگاه فقط در مواقعی که کسی در مقابل دوربین حضور دارد فیلمبرداری می کند و بدین وسیله می توانید آرشیو تصاویر روزهای بیشتری داشته باشید.


این محصول دارای نرم افزار اختصاصی برای سیستم عاملهای ویندوز و اندروید و مک بوده و از طریق تمامی کامپیوترها و موبایلها و تبلتها می توانید به دوربین متصل شوید.
این دوربین دارای سنسور حساس به حرکت می باشد که در صورت نبودن حرکت به حالت استندبای رفته و به محض وجود کوچکترین حرکتی شروع به فیلمبرداری می کند.
دوربین مدار بسته اسمارت با گارانتی یک ساله

دارای یک سال گارانتی تعویض: یعنی اگر در هر صورتی دستگاه شما خراب شد یک دستگاه نو به جای آن تحویل خواهید گرفت.

با این دوربین نه تنها می توانید تصویر وصدای محل دوربین را به صورت زنده مشاهده نمایید بلکه می توانید تصاویر ضبط شده روزهای گذشته را به راحتی از راه دور ببینید.
ابعاد دوربین تقریبا به اندازه یک جعبه سیگار بوده و به راحتی قابل مخفی کردن از چشم دزدان می باشد و مصرف بسیار کم برق نیز از مزایای دیگر این محصول می باشد.
دوربین S18 مجهز به سیستم دید در شب می باشد و در نور کم و یا تاریکی مطلق به خوبی فیلمبرداری می کند تا هیچ حرکتی حتی در تاریکی هم از چشم شما مخفی نماند.
شرکت به مدت 5 سال خدمات سرور را جهت مشاهده آنلاین تصاویر به صورت رایگان ارایه می دهد.

محصولات مشابه با دوربین مداربسته هوشمند اسمارت

نام فروشگاه : فروشگاه نایاب مارکت
نام فروشگاه : فروشگاه نایاب مارکت
نام فروشگاه : برترین کالاها تجاره مرکز خرید اینترنتی