Warning: file_put_contents(/home/admin/domains/selzir.com/static_cache/must_delete/2f0eb3177f049a182fcf738f2d694164): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/domains/selzir.com/public_html/index.php on line 68
کتاب سیاره مشتری - قیمت 27,000 تومان
گزارش مشکل
کتاب سیاره مشتری

کتاب سیاره مشتری


امتیاز : 5/5 از مجموع 1 رای
تاریخ آخرین بروز رسانی : سی و یکم ,خرداد ساعت 23:48
قیمت ۲۷,۰۰۰ تومان

توضیحات

توضیحات کتاب کتاب سیاره مشتری

کتاب سیاره مشتری توسط انتشارات بازاریابی منتشر شده است.
بدون شك اگر قدم به سیاره ای دیگر بگذاریم، برای حفظ بقا در آن سیاره، می بایست خودمان را با شرایط اقلیمی و جوی آن تطبیق دهیم. مثلا با خودمان كپسول اكسیژن حمل می كنیم و یا لباسهای مخصوص می پوشیم. زیرا در غیر اینصورت تنفس و زنده ماندن، غیر ممكن خواهد شد! بنابراین، برای تداوم بقا در یك سیاره دیگر، باید خودمان را با شرایط آنجا وفق دهیم.حتما بارها شنیده یا خوانده اید كه برای موفقیت در بازاریابی و فروش بیمه های عمر می بایست پایتان را در كفش مشتری كرده و از دنیای او، به همه چیز نگاه كنید. به عبارت دیگر، رمز موفقیت در بازاریابی بیمه، این است كه یك نماینده بیمه، به درك كاملی از دنیای مشتری برسد. یعنی به این باور برسد كه گویی مشتری، در سیاره ای دیگر زندگی می كند كه قوانین آن، با قوانین سیاره ما، كاملا متفاوت است!
برای حفظ و تداوم بقای خودتان در سیاره مشتری، باید همه چیز را درباره این سیاره بدانید و این كتاب، شما را با قوانین و شرایط بقا در سیاره مشتری، آشنا می كند.اید.

محصولات مشابه با کتاب سیاره مشتری

نام فروشگاه : خرید کتاب
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی بخوان دات کام
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی بخوان دات کام
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی انتشارات بازاریابی
نام فروشگاه : فروشگاه اینترنتی نورشاپ